عنوان

خوش به حال اونا که خونه دارند و تو خونه خودشونند

| مشاهده متن کامل بحث + 1586 بازدید | 123 پست

خب وقتي راضي نيست و هي پول ميگيره

چه كاريه بلند بشين بفروشين با سهمتون يك جايي و رهن كنين اينجوري پولتون هم هدر نميره

يا برين اجاره نشيني

شوهرت مذهبيه؟ اگر اره بگو بهش اينجا غصبيه نماز نداره و ... شايد راضي شد 

يعدم غير مدهبي هم باشه بهرحال خواهرش ناراضيه نميشه كه اينجوري از نظر انساني درست نيست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همش باید تن و بدنم بلرزه چون یک برادر و 6 خواهر هستند. عید دعوا کردند خدا رحم کرد خونی ریخته نشد. اص ...

چرا سهم نداره عزیز؟ 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
عزیزم تواین13 سال چیکار کردین شوهرت سرکار نمیره؟پول پس انداز نکردید واقعا؟

چرا من یک مغازه 9 متری دارم فروش نمی ره و همسرم همم زمین داره به اندازه خودمون جمع کردیم ولی پول نقد نداریم داشته باشیم هم همسرم بلند نمی شه از اینجا

2731
من همین مستاجری رو ترجیع میدم ب زندگی با مادرشوهر اصلا بهترین مادرشوهر دنیا هم باشه خوب نیس هم من د ...

مادرشوهر و خانواده شوهرم آدمای خوبی هستند که باهشون تونستم 13 سال زندگی کنم آدمای سالمی ان فقط ارثشونو می خوان همه همسرم می گه مادرم رو هیچ کس نگه نمی داهر سر پیری

اره واقعا،،خوش به حالشون،،تو رو خدا خونه دارها .،خونه تونو تحت هیچ شرایطی نفروشین.ما فروختیم والان۲ ساله مستاجریم،،هرجا میریم دعوامون میشه..چون واقعا بلد نیستیم،،صدای تی وی مون همیشه بلنده..بچه هام زیاد سر وصدا میکنن،خودم باصدای بلند حرف میزنم و شوهرم از من بدتر،،تا دم در صبح ها شوهرمو راهی میکنم و همه شاکی هستن و میگن ساعت ۸ صبح مزاحم خوابشون میشیم و ....از بوی غداهام ایراد میگیرن،،گربه م که همیشه تو راه پله ها پلاسه و هر از گاهی صدای جیغ یکی از همسایه ها میاد که گربه م یواشکی رفته خونشون😢😢😢😢😢

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
مادرشوهر و خانواده شوهرم آدمای خوبی هستند که باهشون تونستم 13 سال زندگی کنم آدمای سالمی ان فقط ارثشو ...

چند سالشه مادرشوهرت 

خب اگه شما شرایط نگهواری از ایشون رو دارید شرط کنید یه واحد مال شما باشه بذای نگهداری مادرهمسرتون 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
چرا من یک مغازه 9 متری دارم فروش نمی ره و همسرم همم زمین داره به اندازه خودمون جمع کردیم ولی پول نقد ...

چقدر بی فکره خوب باش صحبت کن قرار نیست تا اخر عمر بمونی اونجا. چنتا بچه داری

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
همش باید تن و بدنم بلرزه چون یک برادر و 6 خواهر هستند. عید دعوا کردند خدا رحم کرد خونی ریخته نشد. اص ...

چرا سهمي نداره يعني مادرشم سهمي نداره؟

حب اینطوری هم درست نیست اونا ناراضین نمیشه که بزور خونه مردم بگیرین برای خودتون درست نیست هم منته هم خودتون اذیتین 

خدا رو شکر کن که لااقل اونجا رو داری 

من 5 سال مستاجر بودم 4 بار اثاث کشی کردم از وسایلم هیچی نمونده

ان شاا.. بری خونه خودت

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
اره واقعا،،خوش به حالشون،،پتو رو خدا خونه دارها .،خونه تونو تحت هیچ شرایطی نفروشین.ما فروختیم والان۲ ...

وا از بوی غذا چه ایرادی میتونن بگیرن؟

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه
2706