1542
1480

خیلی ناراحتم. 13 ساله تو خانه مادرهمسر نشستیم تازه اگر بتونم بخرم همسرم به هیچ وجه راضی نمی شه از اونجا بلند بشه. تو راه همش خونه ها رو نگاه می کنم و می گم کدومش قسمت منه. دلم کنده می شه از غصه. از اینکه تو مال وراثتی نشسته باشی و خواهرهمسر به تو زور بگه و هی بگه بلند بشید. قلبم درد می گیره. همسرم بلند نمی شه تازه بلند هم بشه کو خونه که برم. فقط خواستم بگم اونایی که خونه دارید خوش به حالتون. یه کفش می خرم باید بگم چند خریدم. الان دیروز زنگ زده به شوهرم طلبکارانه می گه 30 میلیون پول بده. اصلا راهی نداره فقط خوش به حالتون خیلی خوش به حالتون قدر خونه هاتون رو بدونید

انشالله مشکلت حل شه عزیزم

یه وقت چشم وا میکنی و میبینی که دیگه نه غم جمعه آزارت میده نه استرس شنبه، نه واسه رسیدن آخر هفته ذوق داری نه منتظر رویداد خاصی تو تقویم هستی، کلا فقط هستی که باشی، مثل بی حسی میمونه، یه بی حسیِ خطرناک..

خوش به حال اونایی که  مادر  دارن ،چون  فقیر نیستن

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

ایشالا مشکلت حل بشه عزیزم و خونه دار بشی واقعا سخته اونجوری 

عاشقتم سپاه❤❤ عاشقتم سردار سلیمانی❤❤ با تمام وجودم دوستت دارم تو زندگیم برای تو بود ک اندازه دریا ها اشک هام سرازیر شد دیگه هیچ کس جاتو نمیتونه بگیره تو رفتی وقتی تورو کشتن ما همه خواب بودیم تو امنیتی بودیم ک تو ساختی برامون و ما هیچکاری نتونستیم برات بکنیم😔😔😔😔😑😑 تو.یه شیر مرد بودی ک در اوج ساده بودن زیباترین بودی افسوسسسس ک دیگه نداریمت.....💔💔💔کاش بعضییا بفهمن سپاه چه کارهای بزرگی انجام داد براشون:جنگ:سپاه.سیل:سپاه.راه سازی سد سازی زلزله دستگیری عبدالمالک ریگی .دستیگیری جیسون رضاییان دستگیری روح الله زم.مبارزه با گروه های تروریستی شرق و غرب...حفاظت فرودگاه ها..حفاظت شخصیتها.مقابله با داعش .حفاظت از مرز های آبی.انتقام از حمله داعش .انتقام از ترور حاج قاسم ❤بازوی پرتوان امام و رهبری:سپاه .هنوزم بگم  ......(((خاهش میکنم یک اشتباه از یک فرد در این سازمان انقلابی و مردمی باعث نشه تا خدمات ارزنده این نهاد مقدس رو فراموش کنیم)))قابل توجه بعضیا🔫🔫🔫🔫🔫
1546

مادر همسرتون زنده اند؟

آرامم چونان لبخندت ، گویی کار به جایی رسیده که فرماندهی از زمین کفایت نمیکرد،و باید میرفتی از بالا کار را پی میگرفتی!زمان ایفای نقشت در زمین تمام شد و ماموریت جدیدت در آسمان شکل گرفت .حالا فرمانده ی مقاومت هستی از آسمان ، حالا راحت تر سرکشی میکنی به خطوط،بی واسطه تر پیام میفرستی برای نیروها،پیشرفته ترین رادارها هم نمیتوانندرفت و آمدت به قلب سپاه را رصد کنند.بی نقص ترین پهپادها هم نمی توانندروحت را هدف قرار دهند، ترورکنند! آن محدودیت تن و جسم سردار ما تمام شد،حالا سردار قدرتی دارد اندازه ی تمام اساطیر! وسعتی دارد اندازه ی کل دنیا!بیچاره شدید ، شیشه ی عطر را شکستید،عطر را پراکندید ! بی عقل هااا... با خودتان چه کردید؟!!متشکر که زوال و افول تان را معجل کردید، ممنون که گورتان را کندید.

همش باید تن و بدنم بلرزه چون یک برادر و 6 خواهر هستند. عید دعوا کردند خدا رحم کرد خونی ریخته نشد. اصلا سرکوفت ها و طعنه ها و همه چی به کنار. فقط می ترسم خونی ریخته بشه سر سه طبقه ارث مسخره ضمنا همسر من سهمی نداره تو خونه فقط اجازه فروش و اجاره نمی ده می گه هیچ کس مادرم رو سر پیری نگه نمی داره آواره می شه

کاش مستاجر بودم ولی شوهرم دست بزن نداشت و ب فکر از هم پاشوندن زندگیم نمیبودم. عزیز دلم بخدا این روزا هم تموم میشه مهم اینه ک شاد باشی و محیط شادی درست کنی برای خودت و خونوادت توم ایشالا میای تاپیک میزنی آخ جون خونه خریدیم بیاین بگین چطوری دیزاینش کنم. 

La vie ne donne plus la chance à personne, comme vous le pouvez.

خیلیا هستن اینجوری عزیز ولی همسرباید بلد باشه مدیریت کنه .شوهرت بلد نیست..پسرخاله منم بالای خونه پدرش میشینه هنوز..کسی جرات نداره ب زنش بگه چی خریدی چی نخریدید

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
1432

من همین مستاجری رو ترجیع میدم ب زندگی با مادرشوهر

اصلا بهترین مادرشوهر دنیا هم باشه خوب نیس هم من در عذابم هم اون بنده خدا

زنی که خرج داره ارج داره                                             بله😚
خوش به حال اونایی که  مادر  دارن ،چون  فقیر نیستن

عزیزم 😭 خدا مادرتو بیامرزه خدا بهت صبر بده براش فاتحه خوندم.

خیلی ناراحت شدم عزیزم....

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنه شرلی هم نشدیم یکی ازمون بپرسه" آنه تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت..."💔                                                           خدایا خودت کمکم کن اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
1537

خب وقتي راضي نيست و هي پول ميگيره

چه كاريه بلند بشين بفروشين با سهمتون يك جايي و رهن كنين اينجوري پولتون هم هدر نميره

يا برين اجاره نشيني

شوهرت مذهبيه؟ اگر اره بگو بهش اينجا غصبيه نماز نداره و ... شايد راضي شد 

يعدم غير مدهبي هم باشه بهرحال خواهرش ناراضيه نميشه كه اينجوري از نظر انساني درست نيست

همش باید تن و بدنم بلرزه چون یک برادر و 6 خواهر هستند. عید دعوا کردند خدا رحم کرد خونی ریخته نشد. اص ...

چرا سهم نداره عزیز؟ 

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
عزیزم تواین13 سال چیکار کردین شوهرت سرکار نمیره؟پول پس انداز نکردید واقعا؟

چرا من یک مغازه 9 متری دارم فروش نمی ره و همسرم همم زمین داره به اندازه خودمون جمع کردیم ولی پول نقد نداریم داشته باشیم هم همسرم بلند نمی شه از اینجا

1579