2726
عنوان

تاحالا شده حرفي ك پيشتون زدن...

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 44 پست

منک اینجوری نیستم شوهرمم ادمی نیست حرفی جایی بزنه.تازه یبارسریه قضیه ایه توخونواده شوهرم پیش اومد فقط من بودم ازبین جاریام اونجا.بعداخودشون گفتن به یکی ازجاریام.اونم یک خبرکشیه دومیش خودشه.اومدتوگروه شروع کردتعریف به اون یکی جاریم.منم ازخبرکشی خوشم نمیادچون اهلش نیستم .بهش گفتم خیلی نامحرمی ک دوییدی گزاشتی کف دست فلانی.اون دوتام برخوردبهشون .گفتن توک خبرداشتی بایدبمامیگفتی گفتم مگ من مث شماهاخبرکشم😂😂ازتوگروه  لفت دادم دیگم حرف نزدم🤣🤣

دخترم معجزه ی زندگیمه.مرسی خداجون  
شاید بااین حرف مامانت یه دختر از بدبختی نجات پیدا کنه به این فکر کن

اونم همينو ميگه

پسره شيشه ايه

همم ميدونن

خودشونم ميدونستن شك داشتن خواستن مطمعنتر بشن

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اينجوري برام پيش اومده كه يه نفر گفته برو اينا رو به فلاني بگو منم چون حوصله نداشتم خودمو درگير دعواي دو نفر كنم به يكي ديگه گفتم بره بگه اونم رفته بود استباه گفته بود و يه بلبشويي شد بيا ببين

خيلي زشت شده؟ خجالت ميكشم ببينمشون چيكار كنم😭

به روی خودت نیار اصلا دیگه گذشته حالا واقعا عروسی عقب افتاد؟

یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت .....آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت..... آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود..... آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت... دشت باور داشت گرگی در میان گله بود . .. گله باور داشت اما من نمیدانم چرا باور سگ چوپان نداشت...... یک نفر پالان خر را در میان خانه پنهان کرده بود..... آن یکی با بار خر میرفت و خر پالان نداشت... یک نفر فردوس را ارزان به مردم میفروخت.... نقشه ها کو داشت در پندار خود شیطان نداشت.. ....هر کجا دست نیازی بود بر سویی دراز..... رعیت بیچاره بخشش داشت اما خان نداشت.........
2728
من اينجوري برام پيش اومده كه يه نفر گفته برو اينا رو به فلاني بگو منم چون حوصله نداشتم خودمو درگير د ...

من قبول دارم ديروز اصلا نميدونم چم بود اينقد پيگير بودم

كاش اينثد دنبالشو نميگرفتم

اصلا ب من چ

به روی خودت نیار اصلا دیگه گذشته حالا واقعا عروسی عقب افتاد؟

كلا بهم ميخوره احتمالا

پسره شيشه ايه

تا حالا نميدونستن

حتي كارتم پخش شده

عروسي دختر داييم بود مامانم چون بردار زاده خودش بود اينقد پيگير بود

الان داييم ميگه ميترسم عروسيم بكنن بلايي سرش بياره شيشه شوخي نيست

اونم همينو ميگه پسره شيشه ايه همم ميدونن خودشونم ميدونستن شك داشتن خواستن مطمعنتر بشن

خب فک کن خدایی نکرده یه همچین‌کسی گیر خانواده خودت افتاده دوس نداشتی کسی بیاد بگه که طرفتون چکارس من به مامانم همیشه‌میگم اگه‌کسی درمورد کسی ازت تحقیق کرد راستشو‌بگو الکی نگو‌خوبه من خودم زندگیم یبار لطمه وارد شده سراین موضوع که همه گفتن خوبه و رفتم تازه فهمیدم چی هستن

وکیل مدافع حقوق زنان👊
خب فک کن خدایی نکرده یه همچین‌کسی گیر خانواده خودت افتاده دوس نداشتی کسی بیاد بگه که طرفتون چکارس من ...

ميدونم 

منم براي همين به مامانم گفتم

ولي براي خودم بد شد

حس ميكنم خيلي ابروم رفته😔

ميدونم  منم براي همين به مامانم گفتم ولي براي خودم بد شد حس ميكنم خيلي ابروم رفته😔

برو به برادرشوهرت بگو زندگیه یه جوون وسط بود فک کن خواهر یادختر خودته خداروخوش میاد تو که میدونستی باید خودت زودتر میگفتی 

وکیل مدافع حقوق زنان👊

بنده خدا برادرشوهرت .بله جات بودم میگفتم اشتباه از من بوده که یهویی حرف عروسی شد وبه مادرم گفتم .بگو شرمندگیش مال من موند مامانمم فکر کرده کار خیر میکنه اما خیلی سادگی کرده .درهرصورت من بودم عذرخواهی میکردم‌ومیگفتم ازت میخوام شخصیت منو تنها با این جریان تحلیل نکنی(البته اگر جنبه داره بگو و میدونی شلوغترش نمیکنه)

خداكنه بتونم  هميشه از اين ميترسيدم فك كنن فضولم ك ب سرم اومد  خيلي زشت شده ب نطرت؟😔

به نظرم روش زوم نشو و حساسترشون نکن مرور زمان باعث فراموشی میشه- هر چند که الان یکم ذهنشونو به سمت فضول بودنت هدایت کردی

بنده خدا برادرشوهرت .بله جات بودم میگفتم اشتباه از من بوده که یهویی حرف عروسی شد وبه مادرم گفتم .بگو ...

اصلا ادامه پيدا كنه ميندازم گردن شوهرم

اينحوري بهتره

داداششه كمتر بهش بد بين ميشه

خودمم خيلي حالم بده از ديشب تو فكرم سرم داره ميتركه 

كلا بهم ميخوره احتمالا پسره شيشه ايه تا حالا نميدونستن حتي كارتم پخش شده عروسي دختر داييم بود ما ...

اهان حق با مادرت بوده واگر ثابت شده معتاده که کارخوبی هم کرده مادرت.اینا خیلی منطقیه .بهش بگو خواهرت رو درنظر بگیرآینده یه دختره .از مادرم ناراحت نشو فقط خودتو جایگزین کن ببین حق میدی .بگو ما از شما تشکر هم میکنیم بخاطر این حرفت 

به نظرم روش زوم نشو و حساسترشون نکن مرور زمان باعث فراموشی میشه- هر چند که الان یکم ذهنشونو به سمت ف ...

😭

اهان حق با مادرت بوده واگر ثابت شده معتاده که کارخوبی هم کرده مادرت.اینا خیلی منطقیه .بهش بگو خواهرت ...

معتاده مامانمم مطمعن بوده

الكي ك نميگن صد در صدع

2706