2410
2553
عنوان

تاحالا شده حرفي ك پيشتون زدن...

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 44 پست
خيلي سخته ديشب ب شوهرم گفتم من گفتم  ميگفت اگه كش پيدا كنه ميگم خودم ب مامانت گفتم ك تو خراب ...

ازقدیم گفتن...دردم وگفتم به ننه ام ،ننه ام گفت به خالم ،خالم گفت به عالم.....

چه میشود کرد

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
هم خودت هم شوهرت هم مامانت دهن لقین ک😂😂

ميدونم اتفاقا ذيشب ب شوهرم ميگفتم بچه ي ما چي بشه😂😂😂😐😐😐

ولي بخدا اولين بار بود

مامانمم اومده خوبي كنه مثلا زد ابروي منو برد

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی حس بدیه بعدشم کاریه ک شده عب نداره

خيلي زشت شده؟

خجالت ميكشم ببينمشون

چيكار كنم😭

یکی از فامیلای ما که منم خیلی دوست داره یکم فضول تشریف داره ،نیم ساعت که بشینه پیش آدم از زندگی 20 نفر رونمایی میکنه و بخاطر همین مسایل واقعا ازش دوری میکنم 

یبار میگفت ببین یه جیز بگم به کسی نگیا 

گفتن نگو جان جدت ،منو اذیت نکن ،من خوشم نمیاد از اینکارا،تو به من بگی نگو من بمیرم هم نمیگما ،ولی توخودت میری به صد نفر میگی بعد اونا اگه یجا بگن به گوشت برسه ،منم به آتیششون میسوزم 

خوشمم نمیاد راجع به زندکی بقیه کنکاش کنم 

دیگه از اون موقع پیش من حرف نمیزنه خخخخخ

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2720
والا الان ابرو اخرین چیزیه که باید نگرانش باشی!خودتو بد مدیون کردی ولی خب واسه همه از این چیزا پیش م ...

مديون كي؟

متوجه نشدم

برادر شوهرم؟

ی بار ما واسه مامانم ی خریدی کردیم زیادم نشد هزینش.من الکی ب شوهرم گفتم مامان پولشو ریخت ب حساب من!چون دلم نیومد بگیرم عزش و نمیخاستم زیر بار منت شوهرمم برن.ازونطرف مامان من زنگ زده به شوهرم که دستت درد نکنه فلانی نزاشت پول و بدم بهش.و کلی تشکر کرده ازش

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 
عیب نداره برات تجربه میشه ک اصلا به شایعات گوش ندی شنیدی هم اصلا جایی نشر نده عزیزم ممکنه حتی بعضی و ...

ديگه جلوم ادمم بكشن پيش كسي نميگم

خيلي اعصابم خورده خيلي

2714
از ديشب دارم ديوونه ميشم😔خيلي زشت بود؟

اره دیگه 

ولی مامانت بدتره ها ،حالا نمیشد اسم برادرشوهرتو نیاره وسط ؟!

اصلا یه لحظه به ارتباط و زندکی شما فکرهم نکرده هذ 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
اتفاقیه ک افتاده دیگه چیکارش میشه کرد؟بعدشم چطور ممکنه این شایعه ب گوش همه رسیده اما دختره ندونه؟تو ...

اره بابا

خودشونم ميدونستن

فقط خواسته مطمعن بشه

از صد نفر ديگم پرسيده 

شايعه نيست متاسفانه حقيقته

اره دیگه  ولی مامانت بدتره ها ،حالا نمیشد اسم برادرشوهرتو نیاره وسط ؟! اصلا یه لحظه به ارتباط ...

ازش خيلي عصبانيم

اصلا فكر نكرده منم از اين ميسوزم

طرف بدبختم بشه اينقد مهم بود منو خراب كنه

ديگه جلوم ادمم بكشن پيش كسي نميگم خيلي اعصابم خورده خيلي

😂 همینه دیگه سخت نگیر ب خودت زندگی این طوریه دیگ ی مشکلی پیش میاد تجربه کسب میکنی و بعدش دیگه اون اشتباه رو نباید تکرار کنی آدم ممکن الخطاس عزیزم خودتو ببخش و خودتو یرزنش نکن‌ 

‏من غَم انگيز ترین،شعرِ جهانمتو نخوان....
2706