2703
2553
عنوان

تاحالا شده حرفي ك پيشتون زدن...

388 بازدید | 44 پست

جاي ديگه بگيد بعد ابروتون بره؟خيلي حس بديه 

سرزنشم نكنيد خودم ميدونم اشتبا كردم دارم خل ميشم

اومدم اينجا چند نفر همدردي كنن يكمي بهترشم

ماجرا اين بود

ك چن روز ديگه عروسي دعوت بوديم(فاميل نزديك)بعد يهو شايعه شد ممكنه بهم بخوره چون داماد معتاد بوده و الان فهمبدن!

من و شوهرم فاميليم يعني اونم ميشناخت طرف و شوهرشو

منم اينا رو براش تعريف كردم اونم رفته بود ب داداشش گته بود خريدي چيزي ميخاستيد نكنيد عروسي كنسل شده فهميدن معتاده

داداشش گته بود من خيلي وقتع ميدونم😰

من اين حرفو پبش مامانم زدم كاش لال ميشدم

مامانم ب باباي طرف گفته بود از فلانيم بپرس ميدونه ك خيالت راحتتر بشه مطعن بشي

بعد شب شوهرم رف خونه باباش مبگف داداشم ب زور حرف ميزده باهام گفته چرا فوري رفتي ب فلاني(مامان من)گفتي

واي دوست داشتم زمين باز بشه برم توش

منطق مامانمم اينه ك زندگي دختره در ميون بوده كار بدي نكرده اگرم گفته

دوس ندارم فك كنن فضولم

دارم ديوونه ميشم

اولين بارم بود كاش ميميردم پيش نميومد

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

وای چه بد 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

هم خودت هم شوهرت هم مامانت دهن لقین ک😂😂

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
برا منم پیش اومده...

خيلي سخته

ديشب ب شوهرم گفتم من گفتم 

ميگفت اگه كش پيدا كنه ميگم خودم ب مامانت گفتم ك تو خراب نشي

عذاب وجدان گرفتم

كاش لال ميشدم

2714

والا الان ابرو اخرین چیزیه که باید نگرانش باشی!خودتو بد مدیون کردی ولی خب واسه همه از این چیزا پیش میاد معصوم که نیستیم اشتباه نکنیم

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

عیب نداره برات تجربه میشه ک اصلا به شایعات گوش ندی شنیدی هم اصلا جایی نشر نده عزیزم ممکنه حتی بعضی وقتا خون و خونریزی هم راه بیفته. دیگه دفعه بعد مراقب باش ک هیچوقت هیچ جا حرفایی ک میشنویی رو جایی بازگو نکن حتی اگ با چشم خودت دیدی 

‏من غَم انگيز ترین،شعرِ جهانمتو نخوان....

اتفاقیه ک افتاده دیگه چیکارش میشه کرد؟بعدشم چطور ممکنه این شایعه ب گوش همه رسیده اما دختره ندونه؟تو نمیگفتی هم خانواده ی دختره بالاخره میفهمیدن

لطفا لایکم نکنید مگه اینکه سخنِ خیلی حکیمانه و گهرباری گفته باشم😁اگه مخالف نظر منی ریپلای نکن❤من آدم مهربونی ام فقط خسته ام میفهمی؟خسته!ولم کنین ولم کنیییییییییین😐☹😅
این بشه تجربه هر چیزی و به مامانت نگی مامان منم همین شکلی هزار دفه شده چیزی گفتم بعدش بابام فهمیده ...

خداكنه بتونم 

هميشه از اين ميترسيدم فك كنن فضولم ك ب سرم اومد 

خيلي زشت شده ب نطرت؟😔

2706