1600
1480
عنوان

تاحالا شده حرفي ك پيشتون زدن...

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 44 پست

ی بار ما واسه مامانم ی خریدی کردیم زیادم نشد هزینش.من الکی ب شوهرم گفتم مامان پولشو ریخت ب حساب من!چون دلم نیومد بگیرم عزش و نمیخاستم زیر بار منت شوهرمم برن.ازونطرف مامان من زنگ زده به شوهرم که دستت درد نکنه فلانی نزاشت پول و بدم بهش.و کلی تشکر کرده ازش

بچه ها چرا پستهای من بعضی وقتها سه نقطه برای حذف نداره؟🤨
عیب نداره برات تجربه میشه ک اصلا به شایعات گوش ندی شنیدی هم اصلا جایی نشر نده عزیزم ممکنه حتی بعضی و ...

ديگه جلوم ادمم بكشن پيش كسي نميگم

خيلي اعصابم خورده خيلي

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

از ديشب دارم ديوونه ميشم😔خيلي زشت بود؟

اره دیگه 

ولی مامانت بدتره ها ،حالا نمیشد اسم برادرشوهرتو نیاره وسط ؟!

اصلا یه لحظه به ارتباط و زندکی شما فکرهم نکرده هذ 

خدایا شکرت بخاطر همه موهبت های خوبی که به من دادی ،هزار بار شکرت خدای مهربونم ،                   خدایا بچه هامو عاشقانه به خودت می سپرم،خودت پناهشون باش و راه رسیدن به خودت رو براشون هموار کن،آمین
اتفاقیه ک افتاده دیگه چیکارش میشه کرد؟بعدشم چطور ممکنه این شایعه ب گوش همه رسیده اما دختره ندونه؟تو ...

اره بابا

خودشونم ميدونستن

فقط خواسته مطمعن بشه

از صد نفر ديگم پرسيده 

شايعه نيست متاسفانه حقيقته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1546
اره دیگه  ولی مامانت بدتره ها ،حالا نمیشد اسم برادرشوهرتو نیاره وسط ؟! اصلا یه لحظه به ارتباط ...

ازش خيلي عصبانيم

اصلا فكر نكرده منم از اين ميسوزم

طرف بدبختم بشه اينقد مهم بود منو خراب كنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ديگه جلوم ادمم بكشن پيش كسي نميگم خيلي اعصابم خورده خيلي

😂 همینه دیگه سخت نگیر ب خودت زندگی این طوریه دیگ ی مشکلی پیش میاد تجربه کسب میکنی و بعدش دیگه اون اشتباه رو نباید تکرار کنی آدم ممکن الخطاس عزیزم خودتو ببخش و خودتو یرزنش نکن‌ 

La vie ne donne plus la chance à personne, comme vous le pouvez.
8

منک اینجوری نیستم شوهرمم ادمی نیست حرفی جایی بزنه.تازه یبارسریه قضیه ایه توخونواده شوهرم پیش اومد فقط من بودم ازبین جاریام اونجا.بعداخودشون گفتن به یکی ازجاریام.اونم یک خبرکشیه دومیش خودشه.اومدتوگروه شروع کردتعریف به اون یکی جاریم.منم ازخبرکشی خوشم نمیادچون اهلش نیستم .بهش گفتم خیلی نامحرمی ک دوییدی گزاشتی کف دست فلانی.اون دوتام برخوردبهشون .گفتن توک خبرداشتی بایدبمامیگفتی گفتم مگ من مث شماهاخبرکشم😂😂ازتوگروه  لفت دادم دیگم حرف نزدم🤣🤣

دخترم معجزه ی زندگیمه.مرسی خداجون  
شاید بااین حرف مامانت یه دختر از بدبختی نجات پیدا کنه به این فکر کن

اونم همينو ميگه

پسره شيشه ايه

همم ميدونن

خودشونم ميدونستن شك داشتن خواستن مطمعنتر بشن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من اينجوري برام پيش اومده كه يه نفر گفته برو اينا رو به فلاني بگو منم چون حوصله نداشتم خودمو درگير دعواي دو نفر كنم به يكي ديگه گفتم بره بگه اونم رفته بود استباه گفته بود و يه بلبشويي شد بيا ببين

خيلي زشت شده؟ خجالت ميكشم ببينمشون چيكار كنم😭

به روی خودت نیار اصلا دیگه گذشته حالا واقعا عروسی عقب افتاد؟

یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت .....آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت..... آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود..... آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت... دشت باور داشت گرگی در میان گله بود . .. گله باور داشت اما من نمیدانم چرا باور سگ چوپان نداشت...... یک نفر پالان خر را در میان خانه پنهان کرده بود..... آن یکی با بار خر میرفت و خر پالان نداشت... یک نفر فردوس را ارزان به مردم میفروخت.... نقشه ها کو داشت در پندار خود شیطان نداشت.. ....هر کجا دست نیازی بود بر سویی دراز..... رعیت بیچاره بخشش داشت اما خان نداشت.........
من اينجوري برام پيش اومده كه يه نفر گفته برو اينا رو به فلاني بگو منم چون حوصله نداشتم خودمو درگير د ...

من قبول دارم ديروز اصلا نميدونم چم بود اينقد پيگير بودم

كاش اينثد دنبالشو نميگرفتم

اصلا ب من چ

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1537
به روی خودت نیار اصلا دیگه گذشته حالا واقعا عروسی عقب افتاد؟

كلا بهم ميخوره احتمالا

پسره شيشه ايه

تا حالا نميدونستن

حتي كارتم پخش شده

عروسي دختر داييم بود مامانم چون بردار زاده خودش بود اينقد پيگير بود

الان داييم ميگه ميترسم عروسيم بكنن بلايي سرش بياره شيشه شوخي نيست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اونم همينو ميگه پسره شيشه ايه همم ميدونن خودشونم ميدونستن شك داشتن خواستن مطمعنتر بشن

خب فک کن خدایی نکرده یه همچین‌کسی گیر خانواده خودت افتاده دوس نداشتی کسی بیاد بگه که طرفتون چکارس من به مامانم همیشه‌میگم اگه‌کسی درمورد کسی ازت تحقیق کرد راستشو‌بگو الکی نگو‌خوبه من خودم زندگیم یبار لطمه وارد شده سراین موضوع که همه گفتن خوبه و رفتم تازه فهمیدم چی هستن

ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل...
خب فک کن خدایی نکرده یه همچین‌کسی گیر خانواده خودت افتاده دوس نداشتی کسی بیاد بگه که طرفتون چکارس من ...

ميدونم 

منم براي همين به مامانم گفتم

ولي براي خودم بد شد

حس ميكنم خيلي ابروم رفته😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميدونم  منم براي همين به مامانم گفتم ولي براي خودم بد شد حس ميكنم خيلي ابروم رفته😔

برو به برادرشوهرت بگو زندگیه یه جوون وسط بود فک کن خواهر یادختر خودته خداروخوش میاد تو که میدونستی باید خودت زودتر میگفتی 

ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل...

بنده خدا برادرشوهرت .بله جات بودم میگفتم اشتباه از من بوده که یهویی حرف عروسی شد وبه مادرم گفتم .بگو شرمندگیش مال من موند مامانمم فکر کرده کار خیر میکنه اما خیلی سادگی کرده .درهرصورت من بودم عذرخواهی میکردم‌ومیگفتم ازت میخوام شخصیت منو تنها با این جریان تحلیل نکنی(البته اگر جنبه داره بگو و میدونی شلوغترش نمیکنه)

1547