2737
2734
عنوان

دوستان هفته دیگ دوشنبه ۲۵ آذر ۷ هفته ام میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی با اینکه دوقلو باردار بودی،تا بعد از موعد پریودیت هیچ علایمی نداشتی؟دل دردی؟کمردردی؟درد سینه؟؟؟ ...

هیچی نداشتم گلم بعد اونم فقط یکم حالت تهوع داشتم ،در طول بارداریمم درد کمر و اینارم نداشتم فقط ماه دوم تا چهارم سینه درد شدید داشتم

2728
هیچی نداشتم گلم بعد اونم فقط یکم حالت تهوع داشتم ،در طول بارداریمم درد کمر و اینارم نداشتم فقط ماه د ...

ممنون که جواب دادی عزیزم،انشالله خدا دوقلوهات رو برات حفظ کنه،برای منم دعا کن،توی اقدام هستم

الان میخوام برم وضو بگیرم نمازمو بخونم دعا میکنم اگر قابل باشم،اسمتون چیه؟

سلام عزیزم میشه بپرسم شما چطوری دوقلو باردارشدی؟

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2738
سلام بانو من تو ارثم داشتم

بسلامتی عزیزم خدابرات حفظشون کنه🤗

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2706