2410
2553

سلام دوشنبه ی دیگ دوقلوهام یکیش ۷ هفته و یک روز میشه یکیشم میزون ۷ هفته سونو شکمی برا قلب برم معلوم میکنه یا واژینال ک دکتر نوشته انجام بدم؟؟ 

نسخه ام واژینال هست بگم شکمی انجام میدن ب جا واژینال؟

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا واژینال نوشته؟

چون ک خونریزی کرده بودم تازه ۴ روزه قطع شده

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2720

عزیزم منم دوقلو بودم واژینال اصلا نمیرفتم،ممکنه قبول کنن آره.قبلش زنگ بزن بپرس ازشون.هفته ۸ برو که تااونموقع هم تاریخش بگذره ماه عوض شه برات آزاد حساب میشه،من همیشه ها به دکترم میگفتم تاریخ برام نزنه اونم نمیزد پشتش رو امضا میکرد 

عزیزم منم دوقلو بودم واژینال اصلا نمیرفتم،ممکنه قبول کنن آره.قبلش زنگ بزن بپرس ازشون.هفته ۸ برو که ت ...

میشه بگی اوایل بارداریت چه علایمی داشتی؟؟؟؟ چطوری فهمیدی بارداری؟؟؟؟

2714
چون ک خونریزی کرده بودم تازه ۴ روزه قطع شده

سلام گلم من avfکردم سه تا جنین گذاشتن تستم بیبی گذاشتم روز9خط کمرنگ بود ودیروز گذاشتم مجددپررنگ بود الان کمردرد شدید دارم ودیروز یکم لکه قهوه ایی دیدم اگه تجربشو دارین می تونید کمکم کنید مرسی

انشالله که به سلامتی به دنیا بیان..... میشه بگی اوایل که فهمیدی باردار هستی،چه علایمی داشتی؟؟؟؟

علائم پریود سینه ام سفت شد هعی درده رحم داشتم الانه ک خونریزی کنم ولی نمیومد روزی ک باید میشدم نشدم  بی بی زدم مثبت شد و آزمایش دادم عدد بتا ۱۴۵ بود 

سلام گلم من avfکردم سه تا جنین گذاشتن تستم بیبی گذاشتم روز9خط کمرنگ بود ودیروز گذاشتم مجددپررنگ بود ...

سلام عزیزم من آی وی اف نکردم نمیدونم 

ولی روز ۹ خیلی زوده میگن ۱۴ روز بعده انتقال جواب هرچی باسه درسته انشالله ک انتقالتون مثبت هست ی چند روز بیشتر صبر کن مجدد تست بزار مثبت شد آزمایش بده انشالله ک خیره

سلام عزیزم من آی وی اف نکردم نمیدونم  ولی روز ۹ خیلی زوده میگن ۱۴ روز بعده انتقال جواب هرچی با ...

مرسی عزیزم شما کمردرد نداشتین من الان می ترسم راه برم بعد میگن اگه تست زود جواب داد احتمال چندقلویی زیاده

مرسی عزیزم شما کمردرد نداشتین من الان می ترسم راه برم بعد میگن اگه تست زود جواب داد احتمال چندقلویی ...

نه زود و دیرش ربط ب hcg داره ک لقاح انجام شده یا نه توو خون پخش میشه 

بله کمر درد از رحم هست هم میتونه علائم بارداری باشه هم پریودی

انشالله من ب دلم افتاده شما حامله ای هرچی شد بیا خبرشو بگو

سلام گلم من avfکردم سه تا جنین گذاشتن تستم بیبی گذاشتم روز9خط کمرنگ بود ودیروز گذاشتم مجددپررنگ بود ...

ان شالله که بارداری..یکم دیگه صبر کن برو یه راست آزمایش بده

منم سه تا جنین انتقال دادم..چهارشنبه هفته قبل

امروز هشتمم هست دیگه!!؟

خیلی دلم میخواد این روزا زود بگذره و برم آزمایش بدم ببینم خدا چی میخواد

چی میگی تو😤😤😤😤
ان شالله که بارداری..یکم دیگه صبر کن برو یه راست آزمایش بده منم سه تا جنین انتقال دادم..چهارشنبه هف ...

اشاالله که شما هم باردارباشین نمیدونم چرا این روزهانمیگذره اصلا

2706