2733
2734
عنوان

دلبري براي شوهر⛔️🚫🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 13596 بازدید | 128 پست
کی کی به منم بگید😢😅

بابا یه خانومی گفته بود دلبری من اینطوربه که سوار شوهرم میشم ومیریم جاهای خونه رو نگاه میکنیم بهش میگم اسب خوشحال من 😂😂😂😂😂

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا فک کنم حسودی میکنن😕 نامزد من میگه از لوازم ارایشی نخر همینطور برو بیرون گفم خو مردم فرار میکن ...

😂😂😂

تازه ابروهاتم مبگه پهن بردار

کلا از ارایش خوشش نمیاد ارایش کنم چیزی نمیگه ولی میگه من چهره بدون اریشتو دوست دارم و با همین حرفش درسال ۴۰۰

۵۰۰ پس انداز میشه😂

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2728
چون مادرش بلد نبوده ی چیزایی ذاتی هستن  ولی همین شماهایی ک از این جهت از همسرتون ناراضی هستین ...

من جونم بهش ميدم خوب نيست اينجا عنوان كردن

از عطر ادكلن گرفته لاك ناخن، لباس زير ، لباس خواب، هر چيزي فانتزي كه خانم ها خوششون مياد رو خودم براش ميخرم به عنوان كادو

حتي پا بند

شايد باورتون نشه بهش گفتم اگه تتو دوست داري برو بزن 

ما انسانهامثل مداد رنگي هستيم ،...شايد رنگ مورد علاقه همديگر نباشيم!!! اما روزي ... براي كامل كردن نقاشي مان ، دنبال هم خواهيم گشت....به شرط اينكه اينقدر نتراشيم همديگر را تا حد نابودي.، راه خدا از ميان خلق خدا ميگذرد.
2738
دقیقااااا😏ینی نمیدونم فازشون چیه؟؟؟؟ 

شوهر من ک فارش اینه ک ینی هر طور باشی عاشقتم

فقط وقتایی میخوایم بریم خونه فامیلاش میگه خوب ب خودت برس😂

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
چی بگم اونا دیگه خیلی بی ذوق تشریف دارن 

ميتونم بپرسم مشكلش ما چيه؟

ما انسانهامثل مداد رنگي هستيم ،...شايد رنگ مورد علاقه همديگر نباشيم!!! اما روزي ... براي كامل كردن نقاشي مان ، دنبال هم خواهيم گشت....به شرط اينكه اينقدر نتراشيم همديگر را تا حد نابودي.، راه خدا از ميان خلق خدا ميگذرد.
شوهر من ک فارش اینه ک ینی هر طور باشی عاشقتم فقط وقتایی میخوایم بریم خونه فامیلاش میگه خوب ب خودت ب ...

این میگه خیلیم نمیخاد به خودت برسی ساده ساده خوبی 😑ولی تو لباس میگه باید شیک باشه

نسیه ممنوع حتی شما نی نی سایتیه عزیز🛑🔥
شرت قرمز میپوشیم

توی یوتیوب یه روانشناس انگلیسی حرف میزد خانوم بود میگفت یکی از چیزهایی که مردا دوست دارن رنگ قرمز حتما تو لباساتون ازش استفاده کنید🤪🤪🤪🤪

من فک میکردم فقط مختص نی نی سایت نه که درگیری کل دنیاس🤣

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2706