2726
عنوان

دلبري براي شوهر⛔️🚫🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 13549 بازدید | 128 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بو پياز ..سعي كن بو سير هم بدي ديگ تكميل تكميله😂😂😂👏🏻😅

😂😂😂انشالله شب جمعه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2728

شوهرم همیشه آماده به رابطه هست 😁. منم میگم پس باید دسشوری بشوری ظرفا بشوری خونه جارو کنی و.... همه رو قبول میکنه 😂😂، در مورد خرید خدا رو شکر نه نداره 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
شرتک که بهتر نشون میده..

بله ولی چون اون تور توری هستش تن ی حالت خاصی پیدا میکنه شوهر من که عاشقشه😂😂😂مخصوصا با کفش پاشنه بلند بپوشی تو خونه راه بری 😁

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗

سلام کلا بعضی از این مردهاخیلی بی لیاقتنن من هروز یه لباس های مختلف میپوشم یا آرایش و...هزارعشومسخر ولی کار ساز نیست فقط خودت باشه 

خدایا از گناهانم بگذر همان طور که من از ارزو هایم گذشتم

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗
سوارش میشم جاهای دیدنی خونه رو میریم نگاه می‌کنیم بهش میگم اسب خوشحال 🤣🤣🤣😂😂😂😂

شما همون خانومی نیستی که کل سایت از این کارت تعریف میکنن 😂😂😂

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟
منم  انگار جاهامون عوض ‌‌‌شده

كاربر آقا هستم ميتونم سوال بپرسم؟

ما انسانهامثل مداد رنگي هستيم ،...شايد رنگ مورد علاقه همديگر نباشيم!!! اما روزي ... براي كامل كردن نقاشي مان ، دنبال هم خواهيم گشت....به شرط اينكه اينقدر نتراشيم همديگر را تا حد نابودي.، راه خدا از ميان خلق خدا ميگذرد.
2706