1542
1541
عنوان

دلبري براي شوهر⛔️🚫🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 3248 بازدید | 126 پست
یه لباس آستین سه رب قرمز دارم با دامن مشکی.یه شرتک لی با تاپ سفید.با یدونه هم لباس کوتاه آستین قایقی ...

من بودم شرتک لی با تاپ سفید میپوشیدم😄

ولی ببین شوهرت تیپ خانومانه دوست داره یا قرطی😝

حرفام تو یه جمله جا نمیشن😏😔تو بیست جمله ام جا نمیشن😒😓

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

كاربر آقا هستم ميتونم سوال بپرسم؟

😐🤨

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗
1546
بله حتما  

من نميدونم چرا خانم ها اينجا جور ديگه اي بيان ميكنن احساس ميكنم كه واقعيت نداره حرفاشون و يا اينكه خيلي شايد از شوهرشون انتظار دارن كه همش زوم شن رو خانم هاشون 

اما من مرد هستم و بيشتر قايون رو بهتر از شما ميشناسم 

اقايون از دلبري كردن خانم هاشون خيلي خرسند و خوشحال ميشن يعني از خداشونه و قند تو دلشون آب ميشه 

من موندم كه چرا بعضي ها ميگن شوهر ما اصلا دوس نداره

خود بنده بشخصه از آرايش كردن و چيزهاي  كه براي خانم باشه خيلي استقبال ميكنم 

از لباسهاي فانتز گرفته تا لباسهاي شيك خواب 

و دوستدارم هر روز برام يه جور و يه رنگ باشه 

اما دريغ 

چرا يه خانم نميتونه دلبري كنه سوال من اينه؟

ما انسانهامثل مداد رنگي هستيم ،...شايد رنگ مورد علاقه همديگر نباشيم!!! اما روزي ... براي كامل كردن نقاشي مان ، دنبال هم خواهيم گشت....به شرط اينكه اينقدر نتراشيم همديگر را تا حد نابودي.، راه خدا از ميان خلق خدا ميگذرد.
8
شوهر من از ارایش خوشش نمیاد مخصوصا کرم اصلا بوس نمیکنه😐

اینا فک کنم حسودی میکنن😕

نامزد من میگه از لوازم ارایشی نخر همینطور برو بیرون گفم خو مردم فرار میکنن🤣میگه موهاتم نمیخاد مدل انچنانی بزنی ساده بهتره🤪

نسیه ممنوع حتی شما نی نی سایتیه عزیز🛑🔥
من نميدونم چرا خانم ها اينجا جور ديگه اي بيان ميكنن احساس ميكنم كه واقعيت نداره حرفاشون و يا اينكه خ ...

چون مادرش بلد نبوده ی چیزایی ذاتی هستن 

ولی همین شماهایی ک از این جهت از همسرتون ناراضی هستین براشون جون میدین شاید ی چیزایی رو بلد نباشن عوضش خوب سیاست دارن 

این خانوم ها علایق همسرشون رو نمیدونن نمونش خودم 

☺️

1403
اینا فک کنم حسودی میکنن😕 نامزد من میگه از لوازم ارایشی نخر همینطور برو بیرون گفم خو مردم فرار میکن ...

😂😂😂

تازه ابروهاتم مبگه پهن بردار

کلا از ارایش خوشش نمیاد ارایش کنم چیزی نمیگه ولی میگه من چهره بدون اریشتو دوست دارم و با همین حرفش درسال ۴۰۰

۵۰۰ پس انداز میشه😂

زنی که خرج داره ارج داره                                             بله😚
چون مادرش بلد نبوده ی چیزایی ذاتی هستن  ولی همین شماهایی ک از این جهت از همسرتون ناراضی هستین ...

من جونم بهش ميدم خوب نيست اينجا عنوان كردن

از عطر ادكلن گرفته لاك ناخن، لباس زير ، لباس خواب، هر چيزي فانتزي كه خانم ها خوششون مياد رو خودم براش ميخرم به عنوان كادو

حتي پا بند

شايد باورتون نشه بهش گفتم اگه تتو دوست داري برو بزن 

ما انسانهامثل مداد رنگي هستيم ،...شايد رنگ مورد علاقه همديگر نباشيم!!! اما روزي ... براي كامل كردن نقاشي مان ، دنبال هم خواهيم گشت....به شرط اينكه اينقدر نتراشيم همديگر را تا حد نابودي.، راه خدا از ميان خلق خدا ميگذرد.
1578