2737
2734
عنوان

سلام شب یلدا نزدیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 137 پست

تولد بابام هست ومامانم کلی تدارک میبینن از میوه و تنقلات وغذاهای سنتی وفینگرفوداشو من درست میکنم وکلی چیزای خوشمزه همگی خونگی حتی اجیلاشم مامانم خودشون خام میگیرن ودرستش میکنن وب نوه هاشون کادو میدن هرسال وتا منم مجرد بودم وبچه نداشتم ب منم کادو میدادن الان دیگه فقط ب بچه ها اما هموتشم من ذوق من غش

خیلی خوش میگذره جای همگی خالی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشام مرغ یاماهی..هندونه.انگود .پرتقال.لیموشیرن .کیوی.موز.نارنگی..خیار

سیب دورنگ.خرمالو.پفیلا .تخمه سیاه .اجیل.شکلات .باقالی.ژله.کیک خامه ای .قطاب.هرسال تقریبا همیناس

2728
ما که نیمکره جنوبی هستیم و تابستونه. هندونه می چسبه. خوشبختانه شب یلدا شنبه است و تعطیلیم شاید بریم ...

پس خوش بگذرونین حسابی...پیش خانواده هاتون نمیرین

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
شوهرت عیدی میده خوبه من شوهرم چیزی نمیده

من همه مراسما میده و شل بگیره هم من میگیرم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
چاره ای جز عادت کردن نیست😢😕

چ میشه کرد.ولی من از ته دل از خدا میخام شرایط جوری شه نزدیک خانوادم شم.خانواده همسرم همیشه عزادارن ذوقی برای این مراسمات ندارن

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
ماشام مرغ یاماهی..هندونه.انگود .پرتقال.لیموشیرن .کیوی.موز.نارنگی..خیار سیب دورنگ.خرمالو.پفیلا .تخمه ...

اوووف..فقط اونجا که سیب دورنگ باید باشه حتما🙄🙄😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
چ میشه کرد.ولی من از ته دل از خدا میخام شرایط جوری شه نزدیک خانوادم شم.خانواده همسرم همیشه عزادارن ذ ...

اره دقیقا مثل خودمی امیدوارم جور بشه

پُر از هزاران حرف نگفتهِ اما محکُوم بهِ سکُوت!  
2706