2410
2553
عنوان

سلام شب یلدا نزدیکه

946 بازدید | 137 پست

کیا شب یلدا مصادف شده با تولد یاسالگرده ازدواجشون.....رسمه ک هندونه بگیرن، واسه غذا چی ...شماچی درست میکنین‌‌؟ب کسی عیدی میدین اگه اره ب کی؟این شبو چ جوری میگذرونین تا بهتون خوش بگذره؟؟

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤

سالگرد نامزدیمه💗💗💗شوهرم به من و دخترم پول میده..پدر شوهرمم به دخترم..همین یکم‌چیز میز میخوریم غذای خاصی هم  نع

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دوست دارم پیش خانواده خودم باشم ولی نمیشه اصلا خوش نمیگذره بهم 

عزیزم این چیزا ارزش نداره خودتو ناراحت کنی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2714
سالگرد نامزدیمه💗💗💗شوهرم به من و دخترم پول میده..پدر شوهرمم به دخترم..همین یکم‌چیز میز میخوریم غذا ...

شوهرت عیدی میده خوبه من شوهرم چیزی نمیده

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤

سال پیش اسباب کشی داشتم ولی هر جور شد با اینکه داشتم میمردم به معنای واقعی کلمه ...بازم تزیین کردم کیک خریدم لباس واسه پسمل خریدم و خونه مامانم جشن گرفتیم و بعدشم مستقیم خونه مادرشوهر اونا هم کرسی انداخته بودن و پذیرایی مفصل اش رشته خوش گذشت 

امسالم شب یلدا اسباب کشی دارم 😢

اما عکس اتلیه پسرمو گرفتم که داشته باشم نمیدونم برسم مثل پارسال جشن بگیرم یا نه

حقیقت امسال داغونترم دروغ چرا 🤕

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2706