1676
1605
عنوان

سلام شب یلدا نزدیکه

868 بازدید | 137 پست

کیا شب یلدا مصادف شده با تولد یاسالگرده ازدواجشون.....رسمه ک هندونه بگیرن، واسه غذا چی ...شماچی درست میکنین‌‌؟ب کسی عیدی میدین اگه اره ب کی؟این شبو چ جوری میگذرونین تا بهتون خوش بگذره؟؟

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤

سالگرد نامزدیمه💗💗💗شوهرم به من و دخترم پول میده..پدر شوهرمم به دخترم..همین یکم‌چیز میز میخوریم غذای خاصی هم  نع

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
دوست دارم پیش خانواده خودم باشم ولی نمیشه اصلا خوش نمیگذره بهم 

عزیزم این چیزا ارزش نداره خودتو ناراحت کنی

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁
1665
شما عکس یلدایی هم میکیرید خانوادکی اتلیه؟

بهش فکر نکردم..ولی جالبه

سالگرد نامزدیمه💗💗💗شوهرم به من و دخترم پول میده..پدر شوهرمم به دخترم..همین یکم‌چیز میز میخوریم غذا ...

شوهرت عیدی میده خوبه من شوهرم چیزی نمیده

سال پیش اسباب کشی داشتم ولی هر جور شد با اینکه داشتم میمردم به معنای واقعی کلمه ...بازم تزیین کردم کیک خریدم لباس واسه پسمل خریدم و خونه مامانم جشن گرفتیم و بعدشم مستقیم خونه مادرشوهر اونا هم کرسی انداخته بودن و پذیرایی مفصل اش رشته خوش گذشت 

امسالم شب یلدا اسباب کشی دارم 😢

اما عکس اتلیه پسرمو گرفتم که داشته باشم نمیدونم برسم مثل پارسال جشن بگیرم یا نه

حقیقت امسال داغونترم دروغ چرا 🤕

یه بچه یزدی مهربون😇

تولد بابام هست ومامانم کلی تدارک میبینن از میوه و تنقلات وغذاهای سنتی وفینگرفوداشو من درست میکنم وکلی چیزای خوشمزه همگی خونگی حتی اجیلاشم مامانم خودشون خام میگیرن ودرستش میکنن وب نوه هاشون کادو میدن هرسال وتا منم مجرد بودم وبچه نداشتم ب منم کادو میدادن الان دیگه فقط ب بچه ها اما هموتشم من ذوق من غش

خیلی خوش میگذره جای همگی خالی

ماشام مرغ یاماهی..هندونه.انگود .پرتقال.لیموشیرن .کیوی.موز.نارنگی..خیار

سیب دورنگ.خرمالو.پفیلا .تخمه سیاه .اجیل.شکلات .باقالی.ژله.کیک خامه ای .قطاب.هرسال تقریبا همیناس

ما که نیمکره جنوبی هستیم و تابستونه. هندونه می چسبه. خوشبختانه شب یلدا شنبه است و تعطیلیم شاید بریم ...

پس خوش بگذرونین حسابی...پیش خانواده هاتون نمیرین

1645