2733
2734
عنوان

میخوام اخلاقم تغییر کنم

575 بازدید | 38 پست

میخوام عوض بشم 

من دختر عصبی هستم همش دعوا میکنم دیگه همش فحش میدم 

دیگه تصمیم گرفتم عوض بشم واقعا سخته 

شما چقدر طول کشید عوض شدین

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من از همون اول فحش نمی‌دادم😂😂

خوش به حالت من از بچگی تا نوجوانی خیلی باادب بود دبیرستان یهو عوض شدم بدتر شدم 

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️
اول از فحش دادنت شروع کن هی ب خودت تلقین کن شخصیت من درحد این حرفا نیست و .. وقتی بتونی سکوت کنی خشم ...

میخوام سعیمو بکنم 

2738

بخش عمده اي از عصبانيت و ضعف اعصاب ناشي از عارض شدن طبع نامناسب هست. يعني تعادل مزاجي كه به هم بخوره اعصاب هم تحت تاثير قرار مي گيره. براي رفع اين حالات لازمه اول مزاج شناسي انجام بشه بعد با تغيير رژيم غذايي و مصرف مكمل گياهي به حالت تعادل بررسي . اينجوري راحتر مي توني روي خودت كنترل داشته باشي

سلامت و رضايت شما افتخار من است.متخصص طب سنتي

کم کم روی خودت کار کن رو دستت علامت بزن هرموقع خواستی فحش بدی یا پرخاش کنی چشمت میافته بهش.  نفس عمیق بکش تا اکسیژ وارد ریه هات شه اروم میشی خود به خود

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊
یه سوال ؟ میشه مزاج رو تغییر داد ؟

نه...فقط میشه متعادلش کرد...

صفرایی ها همیشه عصبانی

سودایی ها همش افسرده و ناراحت

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
بخش عمده اي از عصبانيت و ضعف اعصاب ناشي از عارض شدن طبع نامناسب هست. يعني تعادل مزاجي كه به هم بخوره ...

خب چجوری بفهمم مزاجم چیه

2706