2737
2739
عنوان

میشه بگید چیکار کنم

326 بازدید | 32 پست

بچه ها 

من تنگی نفس گرفتم ۷ ماهه

دکتر میگه منشا اش استرس بوده و بخاطر اون اینجوری شدی 

خب یه بچه کوچیک شیطون دارم 

نمیدونم شاید از حرص و جوش اونه 

دکتر قبلی بهم قرص اعصاب داد گفت ۴۰ روز بخور خوب میشی والا سرچ کردم تو نت سکته رو زدم از عوارضش 

این‌دکتر جدید هم گفت پیاده روی کن اگ خوب نشدی بیا قرص بگیر 

من نتونستم پیاده روی کنم چون با بچه اصلا نمیشه ولی تحرک داشتم خوب نشدم 

حالا چه خاکی تو سرم بریزم 

از طرفی از تنگی نفس اذیت میشم و فکرررم خیلی ناراحته از طرفی اسم قرص اعصاب میاد سکته میکنم  

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........
پیاده روی و شنا حتما برید. شده بچه رو بزارید پیش همسرتون،یا شبا باهم.موثره.باشگاه هم اگه برید ک عالی ...

خیلی نا امیدم نسبت به اینکه بد این چیزا خوب شه 

گاهی فکر میکنم میشه یه نفس عمیق بکشم 

شما مطمئنی با این چیزا خوب میشه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قرص اصلا نخور

من ی دوره خوردم عین منگا فقط برای دستشویی اونم وقتی مجبور میشدم پامیشدم اونم تازه مامانم زیره بغلمو میگرفتن الهی بمیرم برا شوهرم وبچم وخانوادم ک چقدر اذیتشون کردم وبعدم ک یهو قطعش کردم بیمارستان بستری شدم ودائم مورفین بهم میزدن اینقدر بده این داروهای اعصاب ک نگو

2728

آره عزیزم.شما میگی دکتر گفته عصبیه.کلا ورزش ادمو اروم میکنه از لحاظ ذهنی.به شرط اینکه حین ورزشت به مشکلات و کارات فکر نکنی.به چیزای خوب فک کن.شما ببین صبح زود ک از خونه ادم میره بیرون،نسیم صبح ک بهش میخوره چ حس خوبی داره. تو خونه هم موزیکایی ک دوس داری،چ شاد،چ بیکلام و ملایم بزار.دمنوش هایی ک برای اعصاب هست رو هم استفاده کن.فقط ادم باید از زندگیش لذت ببره و احساس شادی و خوشبختی کنه

2738
قرص اصلا نخور من ی دوره خوردم عین منگا فقط برای دستشویی اونم وقتی مجبور میشدم پامیشدم اونم تازه مام ...

ای وای چه قدر سختی کشیدی 

انشاالله همه ی ماما نا همیشه سالم باشن 

چجوری خوب شدی 

دکتر به من سیتالوپرام دا ده بود که نخوردم 

قرص اعصاب اصلا نخور بعدشم بچه رو بذار کالسکه برو پیده روی

یعنی اینجوری خوب میشه 

به دکتره گفتم چند وقت پیاده روی کنم خوب نشدم بیام گفت به انداازه ی همینقدر که تنگی نفس داشتی 

ولی عمیقا خیلی ناراحتم 

همش میگم شاید اشتباه کردم اون ۴۰روزو نخوردم 

یه داستان میخوام تعریف کنم برا پسرم نفسم بالا نمیاد وسطاش 

یعنی اینجوری خوب میشه  به دکتره گفتم چند وقت پیاده روی کنم خوب نشدم بیام گفت به انداازه ی همین ...

فقط برو پیاده روی و ریلکس باش خودتو آروم کن ولی قرص اعصاب نخور صدمش بیشتره اگه شیر هم بدی برا بچت اصلا خوب نی

هیچ
آره عزیزم.شما میگی دکتر گفته عصبیه.کلا ورزش ادمو اروم میکنه از لحاظ ذهنی.به شرط اینکه حین ورزشت به م ...

مرسی از راهنماییت احساس خوشبختی و شادی دارم کلی هم انرژی مثبتم 

نمیدونم چرا این بلا سرم اومد 

فقط بخاطر تنگی نفسم گاهی اعصابم میریزه بهم و غصه میخورم 

فقط برو پیاده روی و ریلکس باش خودتو آروم کن ولی قرص اعصاب نخور صدمش بیشتره اگه شیر هم بدی برا بچت اص ...

شیر نمیدم 

حتی اگ فقط ۴۰ روز باشه هم صدمه میزنه؟

شیر نمیدم  حتی اگ فقط ۴۰ روز باشه هم صدمه میزنه؟

عزیزم قرص اعصابه میخوری یا منگی یا خواب یا هیچی حالیت نی اینجور نیس که آرومت کنه 

بعدشم فقط باید بری دکتر برا معدت 

هیچ
2706