2410
2553
عنوان

بچه هابیاید کار توی خونه با درامد بالا بدون محدودیت

| مشاهده متن کامل بحث + 7585 بازدید | 35 پست

حقوق منو نمیشه‌ الان بریزین😃

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
اولش پول میگیرن الکیه

کلابرداریه دوبار لینک فرستادن واسه دانلود یه بار ۲۰ریختم مرتبه دوم گفتن واسه تایید دوباره واریز کنید ۴۰تومن شد ۲۰تومن اضافه ریختم پس ندادن 

خدایا داده ونداده ات راشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
این کارتن سلیمی هستش بدرد نمیخوره ۲۰تومن هزینه فرمشه من ۲۰تومنم ازم گرفتن پولمو خوردن

حتما خودتون نخواستید کار کنید وگرنه درامدش واقعی هست .فیش های حقوقی خودم رو بیاید براتون تلگرام بفرستم

حتما خودتون نخواستید کار کنید وگرنه درامدش واقعی هست .فیش های حقوقی خودم رو بیاید براتون تلگرام بفرس ...

باشه خیلی سخته کارش یادم رفته ولی نمیشه کلا جوری بود  که نمیشه اون پولو دراورد یه روزه 

2714
باشه خیلی سخته کارش یادم رفته ولی نمیشه کلا جوری بود  که نمیشه اون پولو دراورد یه روزه

هر کاری سختی های خودش رو داره ولی من در میارم باید کمی زرنگ بود و تلاش کرد

حتما شات نگرفتین 

نه عکس کارت ملی وشاتم دادم پولمو ندادن وخوردن پارسال یه کاربر تبلیغ میکرد واسه پورسانتی که برای معرفی بود کلیم تعریف کرد گولشو خوردم کلا پاک کردم 

کلابرداریه دوبار لینک فرستادن واسه دانلود یه بار ۲۰ریختم مرتبه دوم گفتن واسه تایید دوباره واریز کنید ...

من سه ماهه در به در دنبال کار در منزلم اکثرش کلاهبرداریه

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2706