2737
2734

🛑کـــار در مـــنـــزل🛑

استخدام خانم و آقا برای کار اینترنتی به صورت کار در منزل در سراسر کشور
شرایط استخدام👇
✅داشتن 15 سال تمام
✅دسترسی به اینترنت در منزل
✅دارا بودن حداقل مدرک دیپلم یا پایان نهم  دبیرستان

✔️ثبت نام آنلاین از سایت کاملا واقعی و تضمینی  
✔️فرصتی مناسب برای همه افراد
✔️فعالیت به صورت پاره وقت
✔️ بدون نیاز به تخصص
✔️بدون نیاز به تحصیلات بالا
✔️بدون محدودیت سنی
✔️درامد راحت و آسان در منزل
✔️نه نیاز به ریالی سرمایه
✔️نه نیاز به جایی رفتن

🔆نوع کار: درج مطلب در گروه ها و سایت ها و کانال ها ،کپی مطلب ،تهیه مطلب و نظایر آن در منزل
♦️حقوق:یک میلیون تومان به بالا تا ۳ میلیون
♦️ساعت کار:روزانه حدود5ساعت  کمتر و بیشتر هم میشود که در میزان حقوق شما تاثیر میگذارد .
حقوق به چندصورت روزانه و هفتگی و ماهانه پرداخت میشود .  هزینه اینترنت  ماهانه نیز به شما پرداخت میشود .

✅ برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به آیدی زیر مراجعه کنید 😍
ID: @mhri19

نحوه استعلام گیری از پلیس فتا و اعتمادبه ما
https://t.me/etemad_estekhdam

سوالات شما☝

اطلاعات☝

اعتماد به ما☝

واریزی های حقوق  در کانال تلگرام زیر 👇

@nemonepardakhti

در ماه ٢۵ تومان بابت اینترنت ماهانه به شما پرداخت میشود .

روز تولد شما ۵٠ تومان کادو تولد  و در عید یک میلیون تومان عیدی به شما پرداخت میشود . 😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

لطفا صبور باشید اسم کاربریشه یا اسم کاربریته؟

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2738
اگه قبلش پول از ادم نمیگیرن خوبه

یه فرم استخدام هست باید از سایت دانلود کنید
هزینه دانلود فرم تضمین حسن انجام کار از سوی شما هست و بادستمزد دوم به شما بازگردانده خواهد شد((درمجموع استخدام شما به صورت رایگان انجام می شود))

بعد از دانلود فرم عکس از فیش واریزی و صفحه پرداخت رو ارسال کنید

✅سوال: چرا هزینه ای بابت دانلود در ابتدا گرفته می شود و بعد پس داده می شود

✅پاسخ
دلیل اول :
برای ایجاد یک سایت برای  دانلود فایل نیاز به خرید هاست اختصاصی و ثبت دامنه و اخذ مجوز می باشد . چنین سایتی باید دارای پهنای باند زیادی باشد .

در حال حاضر و پس از افزایش قیمت دلار در سال ۹۸ راه اندازی  یک سایت و سرور مناسب جهت دانلود فایل دارای هزینه بسیار زیاد و در حدود ۵  میلیون الی ۲۰ میلیون تومان است . هر چه تعداد دانلود ها بیشتر باشد هزینه سرور به طور  تصاعدی افزایش می یابد .

دانلود بیش از ظرفیت سرور موجب قطعی و ایجاد خسارت به سخت افزار های سرور می باشد.   هر گونه دانلود موجب مصرف پهنای باند و ایجاد هزینه اضافی برای صاحب سرور است

⬅️ به زبان ساده یعنی اینکه هر بار دانلود فرم موجب صرف هزینه برای شرکت دارنده سرور است و این دلیل اصلی اخذ مبلغ ، بابت دانلود فرم است

دلیل دوم :
در صورت رایگان شدن فرم ، طبق تجربه قبلی ، افرادی که قصد استخدام ندارند یا تصمیم جدی برای کار ندارند  به دلایل مختلف ( کنجکاوی، ایجاد هزینه برای ما ، اختلال در کار و... ) اقدام به دانلود فایل می کنند . مراجعه تعداد زیاد افراد به سرور جهت دانلود فایل موجب مصرف گسترده پهنای باند و افزایش شدید هزینه سرور و در مواقعی موجب قطعی و اختلال سرور می شود .

لذا مبلغ کم در حدود ۲۵ هزار تومان برای دانلود فرم در نظر گرفته شد تا فقط افرادی که قصد جدی برای کار دارند ، فرم را دانلود کنند.

2706