1600
1605

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

برای ما ک نریختن هیچ کد رهگیری هم‌نیومد توسامانه شون هم نمیشه ثبت کرد کار نمیکنه....

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
از ماه بعد دهم به دهم  یارانه هم بیستم به بیستم

یعنی واریز یارانه رو یه هفته کشیدن عقب؟؟

یه استاد ریاضی داشتیم عااااااشق ریاضی بود،تو هر کلمش میشد عمق عشقش به ریاضی رو لمس کرد،یه روز گفت الکی میگن اگه بری یه رشته ای بالاخره خوشت میاد ازش،به هرچیزی که علاقه داری تا ابد تو قلبت میمونه معنی حرفشو زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود،من رشته ای رو انتخاب کرده بودم که ازش نفرت داشتم و امیدوار بودم روزی برام هضم بشه که من وارد این رشته شدم و باید تا ۳۰ سال دیگه هم ادامش بدم    حالا ترم هشتم،ذره ای از حسم به این رشته کم نشده،روش غیرت دارم ولی دوستش ندارم،من بالاخره یک روز برای همیشه این شغل شریف رو کنار میذارم و به ندای قلبم گوش میدم
1432
1403
برای ما ک نریختن هیچ کد رهگیری هم‌نیومد توسامانه شون هم نمیشه ثبت کرد کار نمیکنه....

امروز امتحان کن بجای کد رهگیری شمار حساب یارانه رو بریز شماره کارت نه ها شماره حساب من دیشب نگاه کردم درست شده بود سایتشون البته اگه بریزن برای ماهم نریختن 

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
1578