2726
عنوان

تعبیر خواب، اگه کسی بلده بهم بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 33 پست
بچه ها تو را قران هرکی میدونه بگه من بچه کوچیک دارم خواهرمم همینطور یعنی چی خیلی میترسم

شاید گناهی چیزی انجام دادی یه جور تلنگر بوده برای آگاهی. نیت خیر بگیر. صدقه بذار. صلوات بفرست

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اکثریت خوابهایی که ما میبینیم پیامی برای ماداره وراجع به اینده نیست مثلا من حدود ۲۰ سال پیش خواب دیدم روز قیامت شده وهمه ستاره های اسمان در حال متلاشی شدن هستن نماز نمیخوندم وبعد از دیدن این خواب شروع  کردم به نماز خوندن خیلی از خوابهای ماهم به خاطر اشفتگی ذهن ماست کلا۹۰ درصد خابهای ما تعبیر ندارن بلکه پیام دارن وپیامش هم فقط خودت میتونی درک کنی چیه

اکثریت خوابهایی که ما میبینیم پیامی برای ماداره وراجع به اینده نیست مثلا من حدود ۲۰ سال پیش خواب دید ...

من یه گناهی انجام دادم یعنی هشدار برا اون یا این که مرگم نزدیکه یا مرگه خواهرم ...خدا غلط کردم😫😫

هیچ چیز از هیچکس بعید نیس
اره واقعا ترسیدم اصلا بیدارشدم حس سنگینی میکردم نمیتونسم تکون بخورم

والله تعریف کردی من ترسیدم 

اگه به کوسفند زورت نمیرسه مرغ بکش بده به یه فقیر خودت نخوریا

عمم همچین خوابی دیده بود گاو کشت پخش کرد کل فامیل

والله تعریف کردی من ترسیدم  اگه به کوسفند زورت نمیرسه مرغ بکش بده به یه فقیر خودت نخوریا عمم ...

چشم اگه بتونم همچین کاریا میکنم  خیلی وحشتناک بود

من یه گناهی انجام دادم یعنی هشدار برا اون یا این که مرگم نزدیکه یا مرگه خواهرم ...خدا غلط کردم😫😫

نه تعبیرش این نیست که مرگت نزدیکه تعبیرش اینه که به خودت بیایی یعنی ضمیر نا خودگاهت داره توبیخت میکنه بعد دوست عزیز من یه جایی خوندم خوابهایی که طولانی هستن واتفاقات زیادی در انها میفته تعبیر خاصی ندارن وفقط شاید حاوی پیامی برات باشن.رویا های صادقه معمولا کوتاه و لحظه ای هستن وبه صورت روشن وشفاف ‌.در ضمن این خواب مرگ ومردن خیلی ها میبینند واصلا تعبیرش مرگ نیست

نه تعبیرش این نیست که مرگت نزدیکه تعبیرش اینه که به خودت بیایی یعنی ضمیر نا خودگاهت داره توبیخت میکن ...

جدیییی خیر ببینی خیلی ترسیدم گفتم نکنه مرگمون نزدیکه   قبول دارم که یه گناها انجام دادم  کاش برا همون باشه خدایا غلط کردم😢

2706