2726
عنوان

درد بواسیر از خواب بیدارم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 35 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دندون درد بیدارم کرد

هشت سال عمر کنم منم بواسیر دارم خیلی عذاب کشیدم از دستش استادتر اگه بخاری داری زیرش رو کم کن بشین روش ده دقیقه آروم میکنه 

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2728
من دندون درد بیدارم کرد هشت سال عمر کنم منم بواسیر دارم خیلی عذاب کشیدم از دستش استادتر اگه بخاری د ...

خیلی تیر میکشه لامصب تمام استخون های باس ن درد مبگیره

بواسیر خر است اصلاند زندگی خر تو خرست😡😡😡😡
سرد هوا حمام سرد نمیشه یخ میزنیم

من بعدزایمانم درگیرش شدم حدودیکهفته بود خارش ودردشدیدداشت   وازلین زدم خودبخودنرم شدرفت و هی وازلین میزدم احساس خشکی میکردم اون قسمت....   عنبرالنسا رو توجای اسپندی بسوزون  بذارزیرت دودشو بده به خودت (قسمت زیرمایو  نه کل بدن هااا  نیازنیست)     عنبرالنسا عالیه    ممکنه پریود بشی چون خون رحمو بازمیکنه    

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
منم تو بارداری بواسیر زدم اما درد نداره.یعنی ممکنه مال منم درد بگیره؟؟

به دوستمون دودعنبرالنسا گفتیم   شمابارداری انجام نده هاااا    بچه رودرجاسقط میکنه خدایی نکرده  میشیم مایه ی لعن ونفرین هااا    چون باعث میشه پریودبشی   خونریزی میندازه   شمابرودکتر  توبارداری همه چیزوبرودکتر   زودم برو عودنکنه سختتربشه درمانش

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
2706