2703
2553

و دوباره اختلاف بین علما 

من و شوهرم که همیشه کلنجار داریم من میگم اذان بزنن همسرم میگه بگن و آخرش حرف هیچکدوم به کرسی نمیشینه فقط شوهرم میگه حتما تو شمال میگن بزنن دیگه 

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

و دوباره اختلاف بین علما  من و شوهرم که همیشه کلنجار داریم من میگم اذان بزنن همسرم میگه بگن و ...

آره منم دوست شمالی داشتم می گفت اذان زدن

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم
2720
و دوباره اختلاف بین علما  من و شوهرم که همیشه کلنجار داریم من میگم اذان بزنن همسرم میگه بگن و ...

من اولین باره میشنوم بزنن رو😑

توپه مگه که بزنن

یه نفر اذان رو میگه و یه نفر دیگه از مسجد پخش میکنه پس درستش اینه که اذان میگن یا اذان پخش میکنن

اذان رو نمیزنن که دزدی کرده مگه😂

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2714