1600
1605

مگه خوابیدیم که بیدار شیم 

+دکتر حالش چطوره؟                                             _ما هر کاری که تونستیم براش انجام دادیم ولی متاسفانه بدنش شعور پس میده                                                  ------------ -------------- ------------- --------------- ---------                آفتابه از طلا هم باشه آخر جاش توی توالته   حکایت بعضی هاست                      [ببخشید زیادی تو پست هام شوخم    ]♡♡ 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

التماس دعا

آن جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریستهای فرودگاه بغداد هستند(مقام معظم رهبری)🔺سردار شجاع و پرافتخار میهن سردار سلیمانی عزیزم این روزها مثل ایام محرم فقط گریسته‌ام! هی گریسته‌ام و هنوز هم از غمت پر گریه ام..😭😭 سردار باشرف وطن، سردار حاجی زاده خدا شما رو بعد از سردار سلیمانی برای ما حفظ کنه💙
@eshqbpayanm     چادر نمازمو تو برداشتی؟

ن بخدا من با چادر عربيم هميشه نماز ميخونم

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
8

[QUOTE=] عیبی نداره زدم با تسبیح کبود شدی میفهمی [/QUOTE]

ب حول قوه الهي تسبيحت پاره ميشه.....اينم يكي از نشونه هاي عظمت😂بعدها بعنوان معجزه ازش ياد ميشه

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
1601
و دوباره اختلاف بین علما  من و شوهرم که همیشه کلنجار داریم من میگم اذان بزنن همسرم میگه بگن و ...

آره منم دوست شمالی داشتم می گفت اذان زدن

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم

ممنون یاداوری

حواسم نبود

خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
1578