2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شرایطتو بگو تا بدونیم مشکلت با محل زندگیت چیه 

من بندرم اما شغل همسرم تهرانه هيچ اطلاعاتي راجب شهراي طراف تهران ندارم با سرچي که توي ديوار کردم نسبت به هزينه ام اسم شهراي پرديس و قرچک و بومهن و...برام اومد واسه همين اين تاپينگا رو زدم بدونم چطورن مناطق بودجه ام 30تومن رهنه اجاره هم تا سقف500 قبلا مي خواستم اسلامشهر برم ببينم برا خونه که بچه ها همه گفتن پرديس بهتره منصرف شدم از اون 

حس خوب=اتفاقات خوب
2456
من بندرم اما شغل همسرم تهرانه هيچ اطلاعاتي راجب شهراي طراف تهران ندارم با سرچي که توي ديوار کردم نسب ...

اگه جهت ارزونی میگی اسلامشهر بهتره منطقه های پایین ترم هست که ارزون باشه ولی از تهران دورتره

عزیزم من ی مدت سمت قرچک کار داشتم میرفتم خیلی نسبت به بقیه مناطق که حومه تهران هستند خوش مسیر تر هست و هم خیلی نزدیک به خود تهران.اینم بگم خیلی خیلی آباد و شیک هستش.با این مبلغ فکر نمیکنم بتونی اون سمت خونه خوب پیدا کنیا 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2714
قرچک تا تهران چند ديقه اس مسيرش ؟

با ماشین خودت کمتر از نیم ساعت تهرانی.گفتم خیلی خوش مسیر.تاکسی ون اتوبوس همه چی داره 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706