2703
2553
عنوان

خیلی مسخرس اما به خاطر یه خاطره تلخ

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 103 پست
بی محلی مادرشوهرم تو شب عروسیم جلو مهمونا.عصبانیت من تو عروسیم .همش میگم دشمنام خوشحال شدن اون شب هم ...

هیچکی یادش نیست کافیه امتحان کنی از یکی از فامیلاتون بپرس اون روز چ لباس مجلسی پوشیده بوده عمرا یادش باشه پس فکرتو درگیر حرف بقیه نکن

رفتار مادرشوهرتم بوقتش تلافی کن

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه کسایی تو مراسمم بودن که دوس دارن ناراحتیمو ببینن

بخدااااا شب عروسی من بدتری  شب عمرم بود........منکه را کسی بدنخواستم نمیدونم چرا اینجوری شدولی سپردم بخدا  .. عروسیت ک سالی بوده

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

عزیزم خدای نکرده از این همه فکر و خیال مریص بشی بیافتی رو تخت همین مردم که میگی ذره ای واسشون اهمیت داره؟

اصلا مردم کیلویی چند؟

به فکر خودت باش عروسیت خراب شد که شد میدونی چندین و چند سال دیگه در پیش داری اونا رو شاد باش

2720
گفتم بالا

چیز مهمی نبودن که

تو اکثر عروسیا این اتفاقا پیش میاد

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
خیلی حرفت آرومم کرد  کاش حرف مردم برام مهم نبود

نبايد مهم باشه اصلا اكه باحرف مردم بخوايم زندكي كنيم بايد بميريم داغون شيم هيج وقت بخاطر به به و جه جه مردم زندكي نكن خودت باش عزيزم فقط داري خودتو نابود ميكني مكه ما جقدر عمر ميكنيم كه فقط تو حسرت كذشته مون باشيم خوشي وشادي هاي امروز خودمون و عشقمون وبجه هامون ميكيريم كه جي بشه توكذشته فلان شد بهمان شد دشمنام خوشحال شدن امروز خوش باش تا اونا كور شن يه وقت ديدي حسرت اين روزاتو ميخوري كه جرا نتونستي از لحظات خوش زندكيت لذت ببري و اميدوارم اون لحظه دير نباشه قدر داشته هاي امروزتو بدون تو فك كن مثل بازي فوتباله اونا ديروز بردن تو باخوشبختيت وشاديت امروز وببر😘😗

ماندن به پای کسی که دوستش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست.(حسین پناهی)
2714
اخ  خوب اینم منم شدم.....مادرشوهرم تا شب قبل عروسیم  خوشحال خندون یهو تو عروسی  رید ب ...

قول بهت میدم همهتو روز عروسیشون از این خاطرات دارن 

خود. من جاریام خیلی کرم ریختندختر عمو مجرد. شوهرم خیلیییی کرم ریخت

ولی به یه ورم من واگزار کردم ب خدا و بس سرشونم میاد میدونم 

مكه اجازه ميدن دختراي خودشون تو خونه شوهر كلفتي كنن غلط كردن زن بسرش شدي نه زن اون كه به هرسازش يجور ...

بخدا دخترش می رفت خونه مادرشوهرش می گفت چرا حتی میره اونجا چه برسه به کار هرچند با دخالتاش الان دخترش داره طلاق می گیره

خداروشکر
بخدا دخترش می رفت خونه مادرشوهرش می گفت چرا حتی میره اونجا چه برسه به کار هرچند با دخالتاش الان دختر ...

دنيا دار مكافاته بخدا واكذارشون كن هم خودتو هم اونا رو ببين قربونش برم خودش جيكار ميكنه برات 

ماندن به پای کسی که دوستش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست.(حسین پناهی)
عزیزم گذشته من پر از خاطره های تلخه که اگه بخام بهشون فکر کنم نابود میشم. قبلا خیلی گرفتار گذشته بود ...

افرین که تونستی به خودت مسلط بشی دعا کن منم بتونم و تلخی های گذشته رو فراموش کنم

انشاالله همیشه خوش باشی

خداروشکر
قول بهت میدم همهتو روز عروسیشون از این خاطرات دارن  خود. من جاریام خیلی کرم ریختندختر عمو مجرد ...

سیلور فوکس من آیدی یاهو مسنجرم و ایمیل ۱۵سال پیشم سیلور فوکس بود ..اسمتو دیدم حالم یجوری شد😊😊بعدم اره بابا دایورت باید کرد وگرنه آدم هزارتا مریضی میگیره اون عوضیام بیشتر خوشحال میشن

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
سیلور فوکس من آیدی یاهو مسنجرم و ایمیل ۱۵سال پیشم سیلور فوکس بود ..اسمتو دیدم حالم یجوری شد😊😊بعدم ...

منم ی زمانی ایدیم اینبود هعییی😁😁😁😁

2706