2726
عنوان

خیلی مسخرس اما به خاطر یه خاطره تلخ

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 103 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مادرم فوت شده .کاش داشتم اگه داشتم شاید اون شبم تلخ نمیشد

الهی فدات بشم عزیز دلم به خدا آدم بد گیر آدم بیاد مادرو پدرم نمیتونن کاری کنن خدا جواب اون مادرشوهرو بده ک برات نتونست مادری کنه

2728
بی محلی مادرشوهرم تو شب عروسیم جلو مهمونا.عصبانیت من تو عروسیم .همش میگم دشمنام خوشحال شدن اون شب هم ...

اخ  خوب اینم منم شدم.....مادرشوهرم تا شب قبل عروسیم  خوشحال خندون یهو تو عروسی  رید بهم    با بی محلیش    پدرشوهرم نیومد عروسیمون...شوهرم گریش گرفته بود  خانوادخ خودم عین چی خودشونو گرفته بودن...خداشاهده داشتم از ناراحتی سکته میکردم...ولی ظاهرمو حفظ کردم    نیم ساعت مونده مراسم تموم شه   هیچکی منو بلند نکرد برقصم...خیلی غصه خوردم ...اخرخودم پاشدم رفتم رقصیدم    میخندیم از حرصم   چشمام اشک بود ولی نمیریخت....ای خدااا  یادم انداختی   مریض شدم ۶ماه افسردگی گرفتم ک من چکار کردم من جز احتررام ب اینا کاری نکردم...از خدا خواستم کمکم کنه...چله سوره رحمان و واقعا گرفتم از دلم رفت کینشون ..چون خودم داشتم نابود میشدم....۳سالم قهر کردم نرفتم خونشون

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
الهی فدات بشم عزیز دلم به خدا آدم بد گیر آدم بیاد مادرو پدرم نمیتونن کاری کنن خدا جواب اون مادرشوهرو ...

مادری که هیچ.حداقل اعصابمو خرد نمی کرد خدا ازش نگذره

خداروشکر
من مادرم فوت شده .کاش داشتم اگه داشتم شاید اون شبم تلخ نمیشد

خدا رحمتشون کنه من ک داشتم هیچچچچ کاری نکردن....حداقل دلم میخاست یکی بم بگه قشنگ شدی یا زشت شدی....هیچچچچچچکیییییی هیچییی بم نگفت 

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
بی محلی مادرشوهرم جلو مهمونا تو عروسیم.کنترل نکردن عصبانیتم.شبی تلخی شد واسم

بي خيال شو عزيزم من بي محلي نداشتم از طرف خودم يه مشكلي بود كه اونموقع برام مهم نبود ولي بعد عروسي كه فيلم و ديدم برام شد يه عذاب بزرك يعني تا ميبينم فيلم و داغون ميشم خداشاهده بعضي وقتا جشامو ميبندم كه صحنه هاشو نبينم ولي بعدش ميكم ديكه كذشت جيكار ميشه كرد تموم شد مردمم ديكه اينقدر مشكل دارن خودشون نميان شب عروسي من وتو يادآوري كنن برا خودشون بي خيال شو دختر به زندكيت وخوشبختيت بجشب حسودا رو كور كن

ماندن به پای کسی که دوستش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست.(حسین پناهی)

گور باباي دشمنا و مهمونا و مادرشوهرت

از زندگي لذت ببر

حقتو بگير

كيف كن

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
ده ها بار خواستم این کارو بکنم اما خیلی اذیتم

اینجا تعریفش کن و نظرات بقیه رو درباره ش بخون

حالت خوب میشه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706