1542
1480
عنوان

خیلی مسخرس اما به خاطر یه خاطره تلخ

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 103 پست
باز خوبه تونستی خودتو کنترل کنی من یه لحظه عصبانی شدم ومهمونا فهمیدن و من هنوزم هنوز میگم چزا خودمو ...

جهنم ک‌نیومدن   والا.....بعدها ت  نلفنی ک ب پدرشوهرم کردم و با گریه گفتم بهش....بابا عب نداره نیومدی حتما دلت نخواسته   ولی کاش دخترتو زنتم مرد بودی نمیزاشتی بیان.....ینی یجوراییی تخمم نیستین     قوی باش    ادای قوی بودن و دربیار 

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
بی محلی مادرشوهرم تو شب عروسیم جلو مهمونا.عصبانیت من تو عروسیم .همش میگم دشمنام خوشحال شدن اون شب هم ...

هیچکی یادش نیست کافیه امتحان کنی از یکی از فامیلاتون بپرس اون روز چ لباس مجلسی پوشیده بوده عمرا یادش باشه پس فکرتو درگیر حرف بقیه نکن

رفتار مادرشوهرتم بوقتش تلافی کن

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
آخه کسایی تو مراسمم بودن که دوس دارن ناراحتیمو ببینن

بخدااااا شب عروسی من بدتری  شب عمرم بود........منکه را کسی بدنخواستم نمیدونم چرا اینجوری شدولی سپردم بخدا  .. عروسیت ک سالی بوده

عزیزم خدای نکرده از این همه فکر و خیال مریص بشی بیافتی رو تخت همین مردم که میگی ذره ای واسشون اهمیت داره؟

اصلا مردم کیلویی چند؟

به فکر خودت باش عروسیت خراب شد که شد میدونی چندین و چند سال دیگه در پیش داری اونا رو شاد باش

1432
گفتم بالا

چیز مهمی نبودن که

تو اکثر عروسیا این اتفاقا پیش میاد

آن جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریستهای فرودگاه بغداد هستند(مقام معظم رهبری)🔺سردار شجاع و پرافتخار میهن سردار سلیمانی عزیزم این روزها مثل ایام محرم فقط گریسته‌ام! هی گریسته‌ام و هنوز هم از غمت پر گریه ام..😭😭 سردار باشرف وطن، سردار حاجی زاده خدا شما رو بعد از سردار سلیمانی برای ما حفظ کنه💙
خیلی حرفت آرومم کرد  کاش حرف مردم برام مهم نبود

نبايد مهم باشه اصلا اكه باحرف مردم بخوايم زندكي كنيم بايد بميريم داغون شيم هيج وقت بخاطر به به و جه جه مردم زندكي نكن خودت باش عزيزم فقط داري خودتو نابود ميكني مكه ما جقدر عمر ميكنيم كه فقط تو حسرت كذشته مون باشيم خوشي وشادي هاي امروز خودمون و عشقمون وبجه هامون ميكيريم كه جي بشه توكذشته فلان شد بهمان شد دشمنام خوشحال شدن امروز خوش باش تا اونا كور شن يه وقت ديدي حسرت اين روزاتو ميخوري كه جرا نتونستي از لحظات خوش زندكيت لذت ببري و اميدوارم اون لحظه دير نباشه قدر داشته هاي امروزتو بدون تو فك كن مثل بازي فوتباله اونا ديروز بردن تو باخوشبختيت وشاديت امروز وببر😘😗

ماندن به پای کسی که دوستش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست.(حسین پناهی)
اخ  خوب اینم منم شدم.....مادرشوهرم تا شب قبل عروسیم  خوشحال خندون یهو تو عروسی  رید ب ...

قول بهت میدم همهتو روز عروسیشون از این خاطرات دارن 

خود. من جاریام خیلی کرم ریختندختر عمو مجرد. شوهرم خیلیییی کرم ریخت

ولی به یه ورم من واگزار کردم ب خدا و بس سرشونم میاد میدونم 

مكه اجازه ميدن دختراي خودشون تو خونه شوهر كلفتي كنن غلط كردن زن بسرش شدي نه زن اون كه به هرسازش يجور ...

بخدا دخترش می رفت خونه مادرشوهرش می گفت چرا حتی میره اونجا چه برسه به کار هرچند با دخالتاش الان دخترش داره طلاق می گیره

1537
بخدا دخترش می رفت خونه مادرشوهرش می گفت چرا حتی میره اونجا چه برسه به کار هرچند با دخالتاش الان دختر ...

دنيا دار مكافاته بخدا واكذارشون كن هم خودتو هم اونا رو ببين قربونش برم خودش جيكار ميكنه برات 

ماندن به پای کسی که دوستش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست.(حسین پناهی)
عزیزم گذشته من پر از خاطره های تلخه که اگه بخام بهشون فکر کنم نابود میشم. قبلا خیلی گرفتار گذشته بود ...

افرین که تونستی به خودت مسلط بشی دعا کن منم بتونم و تلخی های گذشته رو فراموش کنم

انشاالله همیشه خوش باشی

قول بهت میدم همهتو روز عروسیشون از این خاطرات دارن  خود. من جاریام خیلی کرم ریختندختر عمو مجرد ...

سیلور فوکس من آیدی یاهو مسنجرم و ایمیل ۱۵سال پیشم سیلور فوکس بود ..اسمتو دیدم حالم یجوری شد😊😊بعدم اره بابا دایورت باید کرد وگرنه آدم هزارتا مریضی میگیره اون عوضیام بیشتر خوشحال میشن

سیلور فوکس من آیدی یاهو مسنجرم و ایمیل ۱۵سال پیشم سیلور فوکس بود ..اسمتو دیدم حالم یجوری شد😊😊بعدم ...

منم ی زمانی ایدیم اینبود هعییی😁😁😁😁

1547