2726
عنوان

میگم که

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 99 پست
بهتون سریال چرنوبیل رو پیشنهاد میدم شبی 1 قسمت بعد از شام کلا 5 قسمته ولی میشوره میبره همه چیو

اسمش بنظر ترسناك مياد اخه

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
آره مثلا ی دستت مونده زیرت با ی دست چت کردن کاری بس دشوار است😂😂😂😂😂😂😂

زير كجات لعنتي😂😂😂

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترسناك نباشه

خخخخ

نه 

اییییش چیه فیلم ترسناک

راجع ب انفجار اتمی توی روسیه و اتفاقاتی ک اون موقع افتاد هست,شخصیتهاش خیلی دوس داشتنی و قابل باور هستند,اتفاقات توش هم واقعا جالب توجه و کاملا جدید هستند چون فقط ی بار نیروگاه اتمی تو دنیا منفجر شده,اونم همین نیروگاه چرنوبیل بوده

نمیخوام کسی دوسم داشته باشه،همین ک درکم کنن کافیه...
2728
زير كجات لعنتي😂😂😂

اسی آقاس.حواستون باشه😂

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
خخخخ نه  اییییش چیه فیلم ترسناک راجع ب انفجار اتمی توی روسیه و اتفاقاتی ک اون موقع افتاد هست ...

باشه ميبينم...مرسي

خخخخ نه  اییییش چیه فیلم ترسناک راجع ب انفجار اتمی توی روسیه و اتفاقاتی ک اون موقع افتاد هست ...

منم یه کتابه تاریخی روسیه هست دارم میخونم خیلی قشنگه.بهتون پیشنهاد میکنم بخونین

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
نه میشه حرف زد نه میشه حرف نزد بدبختی داریم بخدا

ما محكوم ب خفه شدنيم.....تو هر مقطعي از زندگي و برهه اي از زمان.....سكوت ليلي.....

منم یه کتابه تاریخی روسیه هست دارم میخونم خیلی قشنگه.بهتون پیشنهاد میکنم بخونین

اسم کتاب 

منم 

هست؟

نمیخوام کسی دوسم داشته باشه،همین ک درکم کنن کافیه...
2706