1600
1480

دقیقا .موافقم یا فک کنم جونشون نمیگیره تایپ کنن مثل من 😐

+دکتر حالش چطوره؟                                             _ما هر کاری که تونستیم براش انجام دادیم ولی متاسفانه بدنش شعور پس میده                                                  ------------ -------------- ------------- --------------- ---------                آفتابه از طلا هم باشه آخر جاش توی توالته   حکایت بعضی هاست                      [ببخشید زیادی تو پست هام شوخم    ]♡♡ 

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546

من برم بیرون تا دیده نشدم😁😁😐

‏دلم یه اتفاق خوب می‌خواد،😍 نمیدونم شاید یه چیزی شبیه به معجزه🙏. یه چیزی که حالِ این روزامو عوض کنه و با خرده نباتای ته‌نشین شده‌ی وجودم روزام رو شیرین کنه!😔 دلم می‌خواد یه اتفاق خوب بیفته و من باورش کنم😞، بدونِ اینکه این بار باورم شکسته بشه...😔😔

اين ساعت تايپ كردن مشكله واقعا...😂

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
تایپ ک خیلی سخت نیست دلیلی نمیبنن تایپ کنن

آقا بعضی ها تنبل تر از این حرفا هستن مثل من 😐.یکی بیاد آشپز خونمو تمیز کنه ایها ناااااس 😩😩😂😂😂😂

+دکتر حالش چطوره؟                                             _ما هر کاری که تونستیم براش انجام دادیم ولی متاسفانه بدنش شعور پس میده                                                  ------------ -------------- ------------- --------------- ---------                آفتابه از طلا هم باشه آخر جاش توی توالته   حکایت بعضی هاست                      [ببخشید زیادی تو پست هام شوخم    ]♡♡ 
8
اين ساعت تايپ كردن مشكله واقعا...😂

اونجاش مشکله ک هی ی نکاهی بالای صفحه میندازی میبینی ساعت شد 5

ب خودت میگی من چرا بیدارم

چ شد ک ب اینجا رسیدم

این کیه تو آیینست و ....

و دوباره فرار میکنی ب سمت تاپیکا و دنبال ی تاپیک باحالی ک بشوره ببره همه اون فکرارو

اونجاش مشکله ک هی ی نکاهی بالای صفحه میندازی میبینی ساعت شد 5 ب خودت میگی من چرا بیدارم چ شد ک ب ا ...

دقيقااااا....دو ساعته در بدر دنبال ي تاپيك باحالم....

نيست ك نيست.....

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
دقيقااااا....دو ساعته در بدر دنبال ي تاپيك باحالم.... نيست ك نيست.....

بهتون سریال چرنوبیل رو پیشنهاد میدم

شبی 1 قسمت بعد از شام

کلا 5 قسمته ولی میشوره میبره همه چیو

بهتون سریال چرنوبیل رو پیشنهاد میدم شبی 1 قسمت بعد از شام کلا 5 قسمته ولی میشوره میبره همه چیو

ترسناك نباشه

1403
بهتون سریال چرنوبیل رو پیشنهاد میدم شبی 1 قسمت بعد از شام کلا 5 قسمته ولی میشوره میبره همه چیو

اسمش بنظر ترسناك مياد اخه

آره مثلا ی دستت مونده زیرت با ی دست چت کردن کاری بس دشوار است😂😂😂😂😂😂😂

زير كجات لعنتي😂😂😂

ترسناك نباشه

خخخخ

نه 

اییییش چیه فیلم ترسناک

راجع ب انفجار اتمی توی روسیه و اتفاقاتی ک اون موقع افتاد هست,شخصیتهاش خیلی دوس داشتنی و قابل باور هستند,اتفاقات توش هم واقعا جالب توجه و کاملا جدید هستند چون فقط ی بار نیروگاه اتمی تو دنیا منفجر شده,اونم همین نیروگاه چرنوبیل بوده

1547