2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالت دوست داشت

طلاق باید بشه گزینه آخر ، واقعأ ته ته ، بن بست ، ولی اگر میدونی راهی هست از هر نظر ، بگذرید از طلاق ، من توئه اون ۵ماه داغون شدم که هنوز بعد یکسال و با وجود برگشتش اثراتش حتی توئه چهرم مشهوده

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
من آرامش داشتم چون خبری از ننه باباش نبود خودشو گله هاش نبود اون دهن لقه و دهن بینه همه حرفامون پیش ...

خب دیگه ، گل بی عیب خداست ، اونم اینه مشکلش ، برید مشاوره

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
2728
طلاق باید بشه گزینه آخر ، واقعأ ته ته ، بن بست ، ولی اگر میدونی راهی هست از هر نظر ، بگذرید از طلاق ...

اون خوبه باز خواستت

من زندگیمو میخوام شوهرم نمیخواد نمیدونم کیو دیده

من شوهرم نمیخوادم چطور برگردم پیشش اخه

عشقم مشاوره مال اینجور وقتاس دیگه ، نزار یه زندگی سر یه موضوعی که اطمینان نداری بهش بترکع