2726
ميشه بپرسم علتش چي بود بعد چند وقت عادت كردي

اختلاف داشتیم دست بزن داشت و دخالت خانواده و اخلاق نداشت و‌... هزارتا دلیل دیگه 

تاپیکای اونموقع هام هنوزم هست 

من بعد یکسال حالم بهتر شد 

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اختلاف داشتیم دست بزن داشت و دخالت خانواده و اخلاق نداشت و‌... هزارتا دلیل دیگه  تاپیکای اونمو ...

خداروشكر كه راحت شدي منم ميخوام جداشم ميترسم فقط

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2728
آره واقعا چرا عزیزم؟؟

مشكلات و اختلاف زيادد داريم بهشم اعتماد ندارم حس ميكنم با چند نفر ديگه هم هست خيلي اذيت ميكنه ١ساله ازدواج كردم خيلي سختمه طلاق اما انگار راهي نيست

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
مشكلات و اختلاف زيادد داريم بهشم اعتماد ندارم حس ميكنم با چند نفر ديگه هم هست خيلي اذيت ميكنه ١ ...

عزیزم 😔امیدوارم مشکلتون حل بشه و اینطور که فکر میکنی نباشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلم برا بهتر شدن حالت چیکار کردی منم عقدم دارم جدا میشم

متاسفم عزیزم امیدوارم زودتر حال دلت خوب بشه، من خب روزای سختی رو گذروندم که طبیعیه و مراحل بعد طلاقه اما میتونی کاری کنی که یکمی از سختیش کم بشه با دوستات بیرون برو با خانوادت باش مسافرت برو با آدم قابل اعتماد درد دل کن گاهی گریه کن سبک‌میشی و اینکه منطقی فکر کن و دلایل طلاقتو یجا یادداشت کن تا وقتی تو اوج احساسات و دلتنگی بودی بری بخونیشون و بخاطر یه آدم بی ارزش انقد خودتو اذیت نکنی و اینکه به خدا اعتماد داشته باش و از خودش بخوا کمکت کنه و راه درستو پیش روت بذاره و بدون که هرچیزی هر اتفاقی که تو زندگیمون میوفته حتما یه حکمتی داره اینطوری دلت آروم میگیره❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706