2733
2734

۴ روزه که تهوع دارم هم خودم هم همسرم حس میکنیم فرم اندامم عوض شده‌ و مثل زمانیکه باردار بودم شده. اولش گفتم حتما فشارم پایینه اما هرچی اب قند و... خوردم بهتر نمیشم. هرچی میخورم تهوعم ببشتر میشه انگار.از یسری بوها هم تهکعم بیشتر میشه مثل ترشیجات و لبو و... تقریبا یه هفته به موعدم مونده.بی بی چک زدم منفی بود.۸۰ درصد شبانه روز احساس تهوع دارم.یه مواقعی هم دل درد میگیرم.معذرت میخوام ترشحات هم خیلی زیادشده

بنظرتون نشانه های بارداریه؟

ان شالله اگه دوست داری مثبت باشه میشه حتما منم تازه دوهفتس متوجه شدم باردارم

من یه مامان خسته نیستم بااین که دوبارسقط داشتم واستراحت مطلقیم وتمام وقت درد دارمو دراز کشیدم.من خدارو دارم که همه کاراش حکمت داره با موفقیت بیشتر دونه کوچولومو میسپرم به خودش.شما هم همین کاروکنین😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخی عزیزم بسلامتی انشالله نی نی کوچولوتو بغل کنی تبریک میگم

من هم دلم میخواد هم میترسم.اخه شوهرم میگه فعلا بچه نمیخواد.اینم اگه شده باشه ناخواسته بوده

خوش ب حالتون برای منم دعا کنید 

✨امیدوارم خدا امروز با یه اتفاق خوب سوپرایزمون كنه✨ااااالهي آمـــين برای نی نی دارشدنم دعا کنید 

افت فشار از علائم بارداریه؟

اخه من از سر شب سرم سبک شده حالت غش کردن دارم تعادل ندارم

عشق از همانجايى شروع شد كه حالمان به هيچ چيز خوش نشد الا دوست داشتنش...  🧡💛 پسرم منو بابایی عاشقتیم 😍 خیلی خوشحالم که خدا لایق دونسته و تو رو به ما داده. خدایا شکرت بابت هدیه قشنگی که به ما دادی 🙏🏻😍❤️
2738

احتمالش هست باردار باشی اما بیبی رو زود زدی، فعلا چیزای مقوی بخور 

چیزایی که ویتامین ب داره هم بخور که حالت تهوع خوب بشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
اخی عزیزم بسلامتی انشالله نی نی کوچولوتو بغل کنی تبریک میگم من هم دلم میخواد هم میترسم.اخه شوهرم می ...

ممنون گلم .بسپربه خدا خودش صلاح بدونه میده نخوادم نمیده من دوباروقبل این بارداریم سقط داشتم الانم استراحت مطلقم شماوبسپاربه خدا 

من یه مامان خسته نیستم بااین که دوبارسقط داشتم واستراحت مطلقیم وتمام وقت درد دارمو دراز کشیدم.من خدارو دارم که همه کاراش حکمت داره با موفقیت بیشتر دونه کوچولومو میسپرم به خودش.شما هم همین کاروکنین😍
افت فشار از علائم بارداریه؟ اخه من از سر شب سرم سبک شده حالت غش کردن دارم تعادل ندارم

نمیدونم والا.اگه دوست داری باردار باشی ایشالله هستی.من خودم انقد هرماه استرس دارم که باردارم یا نه همه ی علائمو قاطی کردم😑

خوش ب حالتون برای منم دعا کنید 

این حرفو نزن گلم خدا ناراحت میشه منوکه میبینی دوباردسقط داشتم  الانم استراحت مطلقم سخته ولی به خداایمان دارم 

ممنون گلم .بسپربه خدا خودش صلاح بدونه میده نخوادم نمیده من دوباروقبل این بارداریم سقط داشتم الانم اس ...

ایشالله بسلامتی بگذرونی دوران بارداریتو دوستم.منم یبار سقط داشتم

توکلم بخداس.ایشالله هرچی صلاحه پیش بیاد.ولی اصلا نمیتونم استرسم رو کنترل کنم

نمیدونم والا.اگه دوست داری باردار باشی ایشالله هستی.من خودم انقد هرماه استرس دارم که باردارم یا نه ه ...

ن من دوس ندارم😐میترسم ک باردار باشم

😁از صبح ولی پریود شدم زیاد نیس البته خیالم راحت باشه؟لک لانه گزینی ک میگن کمه؟

عشق از همانجايى شروع شد كه حالمان به هيچ چيز خوش نشد الا دوست داشتنش...  🧡💛 پسرم منو بابایی عاشقتیم 😍 خیلی خوشحالم که خدا لایق دونسته و تو رو به ما داده. خدایا شکرت بابت هدیه قشنگی که به ما دادی 🙏🏻😍❤️
2706