1600
1605

نه والله

سنتی

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترکوچولوی مامان الهی قربونت برم الهی من دورت بگردم که حست میکنم باهمه پوست وخونم...من وابجی کوچولوی نازت که وقتی بیای فقط دوسال وشش  ماهش میشه ولی به تومیگه نی نی😅😅وبوست میکنه وبابایی منتظرتیم که انشالله به موقعش بیای بغلم وبااومدنت دوباره زندگیمونوروشن ترکتی...دخترخوش قدمم توهم مثل خواهرت ازروزاول برکت وروزی روازدوباره به زندگیمون بخشیدی..فقط ازخدامیخوام توروبه وقتش بده بهمون وازهرکسی که این امضارومیخونه میخوام واسه سلامتیت دعاکنه وازخدامیخوام دخترکوچولوی قشنگموکه میخام بزارم پیش عزیزتازایمان کنم حفظ کنه چون فقط خودش میدونه که چقدرازالان دلشوره ش ودارم که نکنه بلایی درنبودم سربچه م بیادزبونم لال..چون تاالان دخترموپیش هیچ کس نزاشتم..دخترم بهم خیلی وابسته اس😔😔😢😢...خدایاتوفقط کمکم کن وپشت پناه من ودخترام که تموم زندگیمن وپدربچه هام باش وسایه اش روازسرمون کم نکن..من تموم جووونم دخترامن..توخودت نگهدارشون باش..فقط همین💖💖💖💖.

بله

با وجود مخالفت خانواده ها هم ازدواج کردیم

لطفا لایک‌نکنین.ممنونم.متاهل هستم.از اقایون ممنونم که درخواست دوستی نمیدن.خدای مهربانم نمیگویم دستم را بگیر میدانم گرفته ای رها نکن.کاربر قدیمی هستم خودم خواستم کاربریم تعلیق بشه.

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

الان دوسش دارم اوایل نه

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترکوچولوی مامان الهی قربونت برم الهی من دورت بگردم که حست میکنم باهمه پوست وخونم...من وابجی کوچولوی نازت که وقتی بیای فقط دوسال وشش  ماهش میشه ولی به تومیگه نی نی😅😅وبوست میکنه وبابایی منتظرتیم که انشالله به موقعش بیای بغلم وبااومدنت دوباره زندگیمونوروشن ترکتی...دخترخوش قدمم توهم مثل خواهرت ازروزاول برکت وروزی روازدوباره به زندگیمون بخشیدی..فقط ازخدامیخوام توروبه وقتش بده بهمون وازهرکسی که این امضارومیخونه میخوام واسه سلامتیت دعاکنه وازخدامیخوام دخترکوچولوی قشنگموکه میخام بزارم پیش عزیزتازایمان کنم حفظ کنه چون فقط خودش میدونه که چقدرازالان دلشوره ش ودارم که نکنه بلایی درنبودم سربچه م بیادزبونم لال..چون تاالان دخترموپیش هیچ کس نزاشتم..دخترم بهم خیلی وابسته اس😔😔😢😢...خدایاتوفقط کمکم کن وپشت پناه من ودخترام که تموم زندگیمن وپدربچه هام باش وسایه اش روازسرمون کم نکن..من تموم جووونم دخترامن..توخودت نگهدارشون باش..فقط همین💖💖💖💖.
1522

نه!كلا ازاولين  ديدار تا عقدم٥روز طول كشيد😄

یک عمر برای دوست داشتنت ...مدت کوتاهی‌ست مگر آدم چند سال عمر می‌کند؟و تازه ممکن است ...نصف عمرش هم تو را نشناسد!تو اما از ابتدا بوده‌ای...همین طور دوست داشتنی مخاطبِ هرچه شاعر!دلبرِ هرچه عاشق! کسی نتوانسته تو را ...جوری که لایقش هستی دوست بدارد حتی من!قول می دهم ..تمام عمرم را خوبِ خوب ...دوستت داشته باشم و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم ...زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...
1432
1523

بله

اشنا شدیم. ٦ماه بعد بهم علاقه مند شدیم. ٦ ماه بعدش هم عقد کردیم

7 سال گذشت 😁

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
راضی هستی

شوهرمو دوست دارم اما بنظرم انتخاب صحیحی نکردیم نه من نه همسرم.نمیدونم اگه با تجربه ی الانم برگردم به قبل بازم اینطوری انتخاب میکنم یا نه.چون ما از همه نظر خیلی متفاوتیم.خانواده و شرایط و....

لطفا لایک‌نکنین.ممنونم.متاهل هستم.از اقایون ممنونم که درخواست دوستی نمیدن.خدای مهربانم نمیگویم دستم را بگیر میدانم گرفته ای رها نکن.کاربر قدیمی هستم خودم خواستم کاربریم تعلیق بشه.

اول دوستیمون عاشقش بودم ولی متوجه شدم اقا نامزد کرده قبلا دلسرد شدم نسبت بهش چون دقیقا این جریان ۲ روز به خواستگاری متوجه شدم میخواستم همه چی بهم بزنم... با کلی التماس دوباره حسم ب روز اول برگشت عاشقش شدم دوبارخ

بله ولی هیچوقت باهم دوست نبودیم

خانواده هامون رفت و امد زیاد داشتن و  دلمون پیش هم بود 

تو مهمونیا فقط نگاها و لبخندای یواشکی😊

گویی نفرینمان کرده باشند...شادی سهممان نمی شود.  ❣تسلیت❣
1614