1608
1605

اگه مجبور باشید بین ازدواج و مجردی یکی رو انتخاب کنید انتخابتون کدوم بود😐

تعداد رای : 56
نظرسنجی
ازدواج با وجود سختیایی ک داره 🙁
33
58%
مجردی و کم مسئولیتی😶
23
41%
من آن گلبرگ مغرورم و ازین حرفا :)

اگه کیس خوب و درستی باشه ازدواج

اگر نباشه تااخر عمر مجردی

لطفا لایک‌نکنین.ممنونم.متاهل هستم.از اقایون ممنونم که درخواست دوستی نمیدن.خدای مهربانم نمیگویم دستم را بگیر میدانم گرفته ای رها نکن.کاربر قدیمی هستم خودم خواستم کاربریم تعلیق بشه.

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

یه درصد ارزش افزوده کم کرده؟ 

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.

من آقا هستم ، منظورتون از کیس خوب چی میتونه باشه ، من متخصص ژنتیک پزشکی هستم ، ۷ ساله چین زندگی میکنم ، شرایط خوبی از نظر خودم دارم ولی هنوز مجردم ، نمیدونم خانوما دنبال چی هستن و تعریفشون از کیس خوب چی میتونه باشه.

8

یه درصد ارزش افزوده ک کرده؟ 

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
من آقا هستم ، منظورتون از کیس خوب چی میتونه باشه ، من متخصص ژنتیک پزشکی هستم ، ۷ ساله چین زندگی میکن ...

فقققققط باگذشت و مهربون و صادق باشه. از نظرمن همین.من خودم خداروشکر زیبا هستم تک دختر. اما همسرم.... صورتش کک مک همه گفتن ازدواج نکن اما باخدا معامله کردم همین

1403
1578