2703
2553

واقعا خیلی وقتا شده چیزیو به دست اوردم که بهش فکر نمیکردم هیچ وقتم نتونستم قبول کنم که با قکر کردن چیزیو جذب کنم هر چیزیو بخوای  باید براش تلاش کنی خیلیا هم میگن براشون جواب داده ولی شاید برای خواستت تلاش کردی که جواب گرفتی شاید ربطی به جذب نداشته...واقعا حالا درسته ؟

Ça va aller :||||

بیخوده  چون 

تا خدا نخواد نمیشه 

●کاربری قبلیم ترکید برای بحث ب ن ز ی ن میدونستم میترکه ولی حرفموزدم.●دردی دارم مدت طولانیست که فقط درمانگرش خداوند هست ممنون میشم برام دعا کنید🙏😔💔(درد=بیماری) ●اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم،اینک فقط خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به به شوری چشم اعتقادی نداشتم.😔💔 ●کاشکی تو زندگیم هیچوقت هیچیزی را اینقدر بزرگ نمی کردم ،چون وقتی بزرگ کردم شد قسمتی از زندگیم و کوچک کردنش کار غیرممکنی شد 😔💔●(🌼خوشا دردی که درمانش تو باشی🌼خوشا راهی که پایانش تو باشی 🌼خوشا چشمی که رخسار تو بیند🌼حوشا ملکی که سلطانش تو باشی)●خدایا دردم با صبرم نمیخواند یا دردم را تنام کن یا صبرم‌را زیاد کن بدهکار قلبم شده ام.😔💔🙏●خدایا تنها امیدم تویی و بهت اطمینان‌دارم😊         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

به نظر منم اگ همینطوری بشینی هیچ اتفاقی نمیفته مگه اینکه شانسی باشه، ولیکن ک باید تلاش کرد و درکنارش روحیه مثبت رو حفظ کرد

لطفا برای حال خوبم آرامشم و حاجتم یه صلوات بفرستید⁦♥️⁩
2714
منم اعتقاد نداشتم تا اینکه برام اتفاق افتاد

اخه یکیـمیگه ماشین خریدم ! 

میگم چطور میگه خب اون ماشین خواستم که داشته باشم! گفتم پول چی کار کردی پول داشته باشی گفت اره! این که جذب نی کار کرده پول دراورده خریده

چیزی که در مورد قانون جذب اشتباه می گیرن اینه که فکر می کنن جنبل و جادوعه

در حالی که خیلی سادس به یه چیزی زیاد فکر می کنی و حس خوب بهش داری این چیز میره تو ذهن ناخوداگاهت و ذهن ناخوداگاه برای به دست اوردنش به بدن دستور میده که برای اون خواسته تلاش کنه(این قسمت تلاش) 

ارتعاشاتی که یه فرد میفرسته باعث میشه افراد یا موقعیتی که برای اون خواسته لازمه بیان سر راهت

در واقع قانون جذب بدون تلاش معنا نداره

هرجور میلته😊

قانون وجود داره و مشغول انجام کارش هست،هر کی هرجور دلش بخواد فکر کنه😁

قانون جاذبه زیمنو چی اونو قبول داری؟

چون ماهیت هر دو یکی هست!

شما منابع مطالعاتی و تحقیقت در این مورد رو اصلاح کن ،تا درست بتونی متوجش بشی🌹

مثلا آثار استر هیکس انتشارات آبراهام هیکس رو بخون حتما

چیزی که در مورد قانون جذب اشتباه می گیرن اینه که فکر می کنن جنبل و جادوعه در حالی که خیلی سادس به ی ...

نمیان سر راهت چون ما ذهنمون متمرکز به ی موضوع که میخوایم پس ناخوداگاه به مسائلی دقت میکنیمـکه به خواستمون ربط داره کاری که قبلا نمیکردیم

2706