1608
1605
عنوان

چیکار کنم‌حالا 😭😭😭

210 بازدید | 23 پست

هفته ۳۴ هستم . هفته ی قبل زنعموم زنگ زد گفت دو هفته دیگه عروسیه پسرشه . یه دست لباس ندارم بپوشم با این شکم و هیکلم . کُله اینستا رو گشتم هیچی که به دلم بشینه پیدا نکردم . کمردرد و تنگی نفس دارم نمیتونم برم دنبال لباس بگردم . امروز ظهر به شوهرم گفتم چیکار کنم ؟  گفت فردا میبرمت خونه ی عمم که خیاطه اندازه بگیره و بعدم میریم پارچه بخریم میدیم سریع برات بدوزه . منم خیالم راحت شد . شب ساعت ده زنگ زدن مادربزرگ شوهرم فوت کرده . یعنی مادره همون عمه خیاطه . خدا رحمتش کنه خیلی ناراحت شدم . ولی حالا فردا برای مراسمش یه مانتو تیره که سایزه الانم بشه ندارم بپوشم . تمومه فک و فامیلا از شهرای دور دارن میان هیچ لباس تیره ای ندارم .‌بپوشم .‌چیکار کنم .‌عروسی رو چیکار کنم .. تا یک ماهه پیش کا شکمم کوچیک بودو وزنم کم بود هیچ جا دعوت نمیشدیم الان یهویی یه عالم مراسم پیش اومد ‌. دلمم نمیاد هزینه کنم دیگه بعد از زایمان نتونم استفاده کنم .‌پیجی میشناسین تو اینستا لباسای قبمت مناسب داشته باشن ؟😭  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب نرو اصلا

نمیشه کع . از این ور  خانواده شوهرم ناراحت میشن . فقط یه مراسمو که باید برم حتما .‌از اون طرفم با پسرعموم خیلِللللی صمیمی هستیم راه نداره که نرم .‌

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

کلا عزا و عروسی شما لباس نداری بنظرم یه مانتو مشکی جلو باز کافیه

اخه از ماه هشت یهو وزنم زیاد شدو شکمم بزرگ شد . مانتوهام و لباس مجلسیام اندازم نمیشه اصلااا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1522

عروسی رو نری ها سرت فیلم در میارن 

از دست و زبان که براید / که از عهده شکرش به در اید /بنده همان به که ز تقصیر خویش /عذر به در گاه خدای اورد/ورنه سزاوار خداوندیش /کس نتواند که به جای اورد
8
اخه از ماه هشت یهو وزنم زیاد شدو شکمم بزرگ شد . مانتوهام و لباس مجلسیام اندازم نمیشه اصلااا

واااای ماهای اخری

اصن براچی میخای بری بابا

اصن لباس لازم نداری 

چون مامان بزرگ شوهرت فوت کرده توام پابه ماهی اصن برات مناسب نیس شرکت کنی چه روحی چه فیزیکی

عروسیم که دیگه کنسله دیگه خود به خود به احترام همسرت و خانوادش نباید بری

كوتاهم هست از اين زير سينه ها كه پف ميشن مانتو جلو باز بپوش

یه مانتو مشکی دارم ولی جلوش اصلا به هم نمیرسه . خیلی ضایع هست بپوشم ؟  کل شکمم بیرون میافته روشو با شال بپوشونم ضایع میشه برای فردا ؟ 🙄😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1601
یه مانتو مشکی دارم ولی جلوش اصلا به هم نمیرسه . خیلی ضایع هست بپوشم ؟  کل شکمم بیرون میافته روش ...

زیر سارافونی بپوش زیرش یا اگر نداری یه شال از داخل بهش وصل کن جوری که انگار مدل مانتوته

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
1578