2703
2553
عنوان

اونایی که تجربه زایمان دارن بیان

1330 بازدید | 250 پست

من ۳۷ هفته و خورده ای هستم ،امشب رفتم پیش دکترم خیلی واژنم تیر میکشید بعد دکترم معاینه انجام داد گفت میتونی طبیعی زایمان کنی سر بچه تو لگنه اما رحمت اصلا باز نشده و اگه طبیعی میخوای باید پیاده روی کنی . شما توی توی این سن بارداری رحمتون باز شده بوده؟ 

پ ن: همه منو از معاینه ترسونده بودن وقتی دکترم بهم گفت میخوام معاینت کنم میخواستم بزنم زیر گریه گفتم الان میگه چ قدر لوسه جلوی خودمو گرفتم ولی اونجوری که شنیده بودم وحشتناک نبود واقعا ،الکی به دیگران استرس ندید تو رو خدا

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

وای خدا خیرت بده انشاله منم از حالا تا 3 هفته دیگه دارم از ترس معاینه جون میدم.... 

چه جوریه؟رفتی رو تخت معاینه؟ از وسیله استفاده کرد؟؟ 

دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد...   وزن بعد زایمان 115...هدف اول... 110❌هدف دوم.. 105❌هدف سوم.. 100❌
کارشون استرس دادنه من ۳۸ هفته و یکروز کیسه ابم سوراخ شد یکسانت باز بود

بعد اونوقت طبیعی زایمان کردی؟

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
2714

نزدیکی کردن... دوش آب گرم هر روز.. پیاده روی... اینا خیلی مؤثره 

فقط زعفرون یا چیزای گیاهی نخوریا مگه با دستور دکترت

دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد...   وزن بعد زایمان 115...هدف اول... 110❌هدف دوم.. 105❌هدف سوم.. 100❌
نزدیکی کردن... دوش آب گرم هر روز.. پیاده روی... اینا خیلی مؤثره  فقط زعفرون یا چیزای گیاهی نخو ...

عزیزم بنظرم نزدیکی کردن نه چون باعث میشه خودت کیسه ابو پاره کنی و دردش زیاد تره

نفسم هایلین💜
وای خدا خیرت بده انشاله منم از حالا تا 3 هفته دیگه دارم از ترس معاینه جون میدم....  چه جوریه؟ر ...

تو رو خدا استرس نداشته باش من کم مونده بود بزنم زیر گریه گفتم الان میگه زن گنده خجالت نمیکشه ،

نه از چیزی استفاده نکرد رو تخت معمولی دراز کشیدم عزیزم خوب یکم درد داره ولی واقعا نه اونجور که بخوای دور از جون از ترس سکته کنی یه دقیقه هم نشد اصلا ،من قبلا تست پاپ اسمیر رفته بودم اون با یه دستگاهی چیزی معاینه کرد خیلی دردناک تر بود و طولانی و تر و سخت تر 

2706