2733
2734
خانوما من میخوام عروسی نگیرم.تصمیمم اینه خونه بخریم و بعدش یه مهمونی ساده و آتلیه بریم بعد بریم سر ز ...

همینایی که گفتی خوبه یه جشن  کوچیک بگیر تو باغچه رستوران فامیلای درجه یک دعوت کن بزن برقص حسابی  که تو دلت نمونه 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من مجردم امااگرازدواج کنم به هیچچچچچ عنوان عروسی نمیخوام ونمیگیرم 

من عقدم ولی اسمش عقده و یکسره کنار شوهرمم خانواده ها ام مشکلی ندارن

نمیخوام عروسی بگیرم بدم میاد کای خرج کنیم آخر برن پشت سر بد بگنو از عروس ایراد بگیرن🤢

خانوما من میخوام عروسی نگیرم.تصمیمم اینه خونه بخریم و بعدش یه مهمونی ساده و آتلیه بریم بعد بریم سر ز ...

ايول عاليه منم همينو تو ذهنم دارم براي اينده و حرف هيشكي و هيچكسم برام مهم نيس

2738

چن ماه پبش خواهرمم اینکارو کرد خونه خریدن یه عروسی کوچیک با هزینه کم گرفت پشیمون نیس میگه همونم زیاد بود والا

اصلا و ابدا پشیمون نمیشی. مخصوصا که میخوای اتلیه رو بری و مهمونی بگیری من که گرفتم پشیمونم!

اما به خودم میگم به حرف عقلم گوش کنم.خونه بخریم که سالها مستأجری نکشیم.عروسی یه شبه میگذره میره.چیزی هم که ازش میمونه عکس و فیلمه.

همینایی که گفتی خوبه یه جشن  کوچیک بگیر تو باغچه رستوران فامیلای درجه یک دعوت کن بزن برقص حسابی ...

آره تو رستوران میگیرم با ۶۰ تا مهمون.۳۰ تا خانواده من ،۳۰ تا خانواده ی همسرم.

حساب کتاب کردیم چنین مهمونی با دادن یه نوع غذا ۵ میلیون هزینه میشه.

اما به خودم میگم به حرف عقلم گوش کنم.خونه بخریم که سالها مستأجری نکشیم.عروسی یه شبه میگذره میره.چیزی ...

دقیقا درست فکر میکنی

الان دیگه پولا به زحمت بدست میاد. ارزش پولم هرروز کمترو کمتر میشه! نمیشه بگی پولمو خرج عروسی میکنم کار میکنم خونه میخرم! چون هیچ حسابی رو وضع مملکت نیست!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2706