2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقن دیشب داشتم فک میکردم

پدرشوهرم اینا یه سالن گرفته بودن هزار تا پله میخورد میرف پایین ینی یکم دیگه مونده بود برسیم به نفت

بد فامیلام همه پیر و پاتال

صندلی من و دامادم جلو پله

هر پیرزنی میومد باحرص منو نگا میکرد انگار من سالنو گرفتم

2720

خانوما من میخوام عروسی نگیرم.تصمیمم اینه خونه بخریم و بعدش یه مهمونی ساده و آتلیه بریم بعد بریم سر زندگیمون.

به نظرتون پشیمون میشم؟

عقلم میگه عروسی نگیر هزینه ی بیخوده.اما دلم بخاطر خانوادم و حرفایی که آینده پشتم میزنن میگه عروسی بگیر.

خیلییییییی چون همسرم شغلش جوری بود اصلا وقت نداشت مرخصی نمیدادن . باغو ارایشگاه لباس عروسو همروو خودم اوکی کردم فقط عکس میدادم نظر میگرفتم . همه چی به خواسته خودم بیشتر بود و برام مهم این بود مهمونا بهشون خوش بگذره تو فامیلا عروسبمون خاطره بشه و همینطور بود شکرخدا خیلیییی سخت بود برام چون ۱۲ کیلو کم کردم ازراسترس 

2714

نه حیف پول!

هرچی گفتم کسی گوش نداد!!!!

5سال پیش ٣٠تومن پولو ریختن تو شکم مردم فقط و فقط بخاطر چشم و همچشمی!

او پول اون موقع یه جهاز عالی برای یه عروس دیگه میشد! 

یا که ده متر به خونه من اضافه میکرد

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
خانوما من میخوام عروسی نگیرم.تصمیمم اینه خونه بخریم و بعدش یه مهمونی ساده و آتلیه بریم بعد بریم سر ز ...

اصلا و ابدا پشیمون نمیشی. مخصوصا که میخوای اتلیه رو بری و مهمونی بگیری

من که گرفتم پشیمونم!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2706