2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسمت چیه ؟  باید اسم واقعیتو بدونم تا بتونم از حس ششمم کمک بگیرم  با این اسم آیدی هیچکدو ...

اسم من فاطمه اس میتونی بگی کی باردار میشم؟ممنون میشم جواب بدی عزیزم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2728
اسمت چیه ؟  باید اسم واقعیتو بدونم تا بتونم از حس ششمم کمک بگیرم  با این اسم آیدی هیچکدو ...

میشه برا منم بگین .‌فقط تو خصوصی اسمامون رو بگم .‌اگه زحمتی نیست البته

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
اسم من فاطمه اس میتونی بگی کی باردار میشم؟ممنون میشم جواب بدی عزیزم

شوخی میکنی دیگه مگه نه 😔

منو جدی نگیرین همینجوری یه چیزی گفتم 

ایشالا خدا بخواد به همین زودی باردار میشی 🤗 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
شوخی میکنی دیگه مگه نه 😔 منو جدی نگیرین همینجوری یه چیزی گفتم  ایشالا خدا بخواد به همین ...

مرسی گلم 

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

[QUOTE=] فاطمه هستم. زمان ازدواجم رو میتونبی بگی؟ [/QUOTE]

یا خدا 😔😔

آقا من شوخی کردم دیدم تاپیک جدی نیست منم همینجوری یه چیزی گفتم 

خیلی جالب تا الان سه نفر ریپلای کردن گفتن فاطمه هستن ! عجیبه 😐

برای ازدواج اول حسابی چشم و‌گوش خودتو باز کن و درست انتخاب کن صرفا ازدواج کردن ملاکت نباشه ، سعی کن انتخاب درستی بکنی تو این مملکت با این قوانینش ازدواج خوب کردن هنر هستش 

ایشالا به زودی با پسری که اخلاق و شخصیت داشته باشه آشنا میشی 😚😚

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
میشه برا منم بگین .‌فقط تو خصوصی اسمامون رو بگم .‌اگه زحمتی نیست البته

عزیزم من شوخی کردم فک نمیکردم جدی بگیرین 😔🤦🏻‍♀️ 

2706