1600
1480

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

من حس دو و هفتاد و پنج صدمم خوبه به دردت میخوره؟؟؟ 

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/شماها چطوری اینقد دافین؟ 😕🤔 من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم🤕🤐😒😖😞🙁🤧./واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند😔😔/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه🙄🤕😢😣😔😖 /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎🥰🥰 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪
1432

اسمت چیه ؟ 

باید اسم واقعیتو بدونم تا بتونم از حس ششمم کمک بگیرم 

با این اسم آیدی هیچکدوم متاسفانه 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ 

آن نخل نا خلف كه تبر شد زما نبود ... 🌴ما را زمانه گر شکند ساز میشویم 🎻
1403
اسمت چیه ؟  باید اسم واقعیتو بدونم تا بتونم از حس ششمم کمک بگیرم  با این اسم آیدی هیچکدو ...

اسم من فاطمه اس میتونی بگی کی باردار میشم؟ممنون میشم جواب بدی عزیزم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
1547