1542
1578
عنوان

حالتو وصف کن با ی تیکه ازآهنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 57 پست

من اونیم که خیره رو دره خوشیشو میده غصه میخره...

واس ختم ها و چله ها منم صدا کنین لطفا🤗😍 ............. یا راد یوسف علی یعقوب یا کاشف ضر ایوب"ای که یوسف را به یعقوب برگرداندی" با راد ما قد فات" ای برگرداننده ی آنچه از دست رفته.                              

ای پرنده ی مهاجر سفرت سلامت اما..

به کجا میری عزیزم ..

قفسه تمومه دنیا..

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌

که حالش از همیشه بدتره...

دل نمیده و دل نمیبره

واس ختم ها و چله ها منم صدا کنین لطفا🤗😍 ............. یا راد یوسف علی یعقوب یا کاشف ضر ایوب"ای که یوسف را به یعقوب برگرداندی" با راد ما قد فات" ای برگرداننده ی آنچه از دست رفته.                              

بچه ها این سایت به کاربراش یک میلیون هدیه میده ! از دست ندید

1546

منه دیوونه چ میدونستم زندگی برام چه خوابی دیده

بیشترازاهروقتی دوست داردیدی باهرسختی دوست دارم توروووو

واسه شوهرزحمتکشم💖💖💖💖

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترکوچولوی مامان الهی قربونت برم الهی من دورت بگردم که حست میکنم باهمه پوست وخونم...من وابجی کوچولوی نازت که وقتی بیای فقط دوسال وشش  ماهش میشه ولی به تومیگه نی نی😅😅وبوست میکنه وبابایی منتظرتیم که انشالله به موقعش بیای بغلم وبااومدنت دوباره زندگیمونوروشن ترکتی...دخترخوش قدمم توهم مثل خواهرت ازروزاول برکت وروزی روازدوباره به زندگیمون بخشیدی..فقط ازخدامیخوام توروبه وقتش بده بهمون وازهرکسی که این امضارومیخونه میخوام واسه سلامتیت دعاکنه وازخدامیخوام دخترکوچولوی قشنگموکه میخام بزارم پیش عزیزتازایمان کنم حفظ کنه چون فقط خودش میدونه که چقدرازالان دلشوره ش ودارم که نکنه بلایی درنبودم سربچه م بیادزبونم لال..چون تاالان دخترموپیش هیچ کس نزاشتم..دخترم بهم خیلی وابسته اس😔😔😢😢...خدایاتوفقط کمکم کن وپشت پناه من ودخترام که تموم زندگیمن وپدربچه هام باش وسایه اش روازسرمون کم نکن..من تموم جووونم دخترامن..توخودت نگهدارشون باش..فقط همین💖💖💖💖.

از این گردش گردون نصیبم غم و درده
چه عشقی دارم اون روز که گردونه نگرده

تو ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﮐﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﯾﻪ ﺟﺎﯾﯽ ﻭﺍﺭﺩ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﺑﺸﻪ ﻭﻟﯽ ﺍﻭﻥ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﻧﯿﻮﻣﺪ؛ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍگه ﻣﻨﻢ ﺟﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺑﻮﺩﻡ ﺧﻮﺩمو ﻗﺎﻃﯽ ﻫﻤﭽﯿﻦ ﭼﯿﺰﯼ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ...
1432

من هنوز دیوونتم زل نزن تو صورتم 

کاری کن یادم بده تو رووو 

من رسیدم به جنون هی میگم با من بمون 

حرفم و باور نکن برووو

راغب

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Medical genetic🥰🥰 تیکر کنکورمه باردار نیستم 

خدا مارو برای هم نمیخواست فقط میخواست همو فهمیده باشیم

تب تلخ خواجه امیری

1537

خدایا دردم با صبرم نمیخواند صبرم تموم شد ولی دردم همچنان باقیست دیگر بدهکار قلبم شده ام یا دردم را تمام کن یا صبرم را زیاد کن 

●کاربری قبلیم ترکید برای بحث ب ن ز ی ن میدونستم میترکه ولی حرفموزدم.●دردی دارم مدت طولانیست که فقط درمانگرش خداوند هست ممنون میشم برام دعا کنید🙏😔💔(درد=بیماری) ●اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم،اینک فقط خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به به شوری چشم اعتقادی نداشتم.😔💔 ●کاشکی تو زندگیم هیچوقت هیچیزی را اینقدر بزرگ نمی کردم ،چون وقتی بزرگ کردم شد قسمتی از زندگیم و کوچک کردنش کار غیرممکنی شد 😔💔●(🌼خوشا دردی که درمانش تو باشی🌼خوشا راهی که پایانش تو باشی 🌼خوشا چشمی که رخسار تو بیند🌼حوشا ملکی که سلطانش تو باشی)●خدایا دردم با صبرم نمیخواند یا دردم را تنام کن یا صبرم‌را زیاد کن بدهکار قلبم شده ام.😔💔🙏●خدایا تنها امیدم تویی و بهت اطمینان‌دارم😊         
عزیزم این خطم دعای مشمول چندروز بخونمش؟

چهل روز .تو تاپیکم برین جزییاتش هس

1547