1874
1955
عنوان

حالتو وصف کن با ی تیکه ازآهنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 57 پست

ای پرنده ی مهاجر سفرت سلامت اما..

به کجا میری عزیزم ..

قفسه تمومه دنیا..

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌

انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل و موکت، با سرویس دهی به کلیه نقاط تهران.

قیمت های شفاف - لکه گیری - رفوگری - شستشوی اسلامی و....

1983

بیشترازاهروقتی دوست داردیدی باهرسختی دوست دارم توروووو

واسه شوهرزحمتکشم💖💖💖💖

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکرتولددومین دخترم،عمرمامان💖)خدایازندگیموشوهرمودوتادسته گل عروسکموحفظ کن ومنوچنان غرق درمحبتت کن که هیچ وقت طعم غصه رونچشم💖💖💖💖👧💁💋💃🤗🤗🤗🤗.💏👭.۹/۹/۹۹زیباترین اتفاق عمرم که نمیدونم چیه فقط ازخدامیخوام بهترین باشه واسه خانواده ی چهارنفریمون ومادرخوشگلم اتفاق بیفته.الهی قربونت بشم خداکه خیلی مردی💖💖💖💖.مرسی💖💖💖💖.

از این گردش گردون نصیبم غم و درده
چه عشقی دارم اون روز که گردونه نگرده

اگه رنگ بودم قرمز اگه فصل بودم بهار اگه طبیعت بودم دریااگه گل بودم رز اگه میوه گیلاس اگه ساز بودم پیانو اگه خواننده بودم شادمهر اگه غذا بودم فسنجون اگه حیوان بودم سنجاب اگه پرنده بودم عقاب اگه شغل بودم معلم اگه اشیاء بودم ساعت اگه لوازم آرایشی بودم رژ اگه حس بودم عشق اگه لباس بودم مانتو اگه ماشین بودم پورشه اگه عدد بودم ۱۴۰۰ اگه درخت بودم سرو اگه یه روز از هفته بودم چهار شنبه اگه ماه بودم فروردین اگه فیلم بودم عشق ممنوع اگه صدا بودم صدای امواج دریا اگه آب و هوا بودم بارونی اگه کتاب بودم شازده کوچولو اگه اعضای بدن بودم قلب اگه شعر بودم با من مدارا کن برایت خانه خواهم ساخت با دست هایم سقف بر کاشانه خواهم ساخت هرچند خود یک کوه دردم از فراغ تو قدری مدارا کن برایت شانه خواهم ساخت.
1984
1976

خدایا دردم با صبرم نمیخواند صبرم تموم شد ولی دردم همچنان باقیست دیگر بدهکار قلبم شده ام یا دردم را تمام کن یا صبرم را زیاد کن 

●کاربری قبلیم ترکید برای بحث ب ن ز ی ن میدونستم میترکه ولی حرفموزدم.●دردی دارم مدت طولانیست که فقط درمانگرش خداوند هست ممنون میشم برام دعا کنید🙏😔💔(درد=بیماری) ●اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم،اینک فقط خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به به شوری چشم اعتقادی نداشتم.😔💔 ●کاشکی تو زندگیم هیچوقت هیچیزی را اینقدر بزرگ نمی کردم ،چون وقتی بزرگ کردم شد قسمتی از زندگیم و کوچک کردنش کار غیرممکنی شد 😔💔●(🌼خوشا دردی که درمانش تو باشی🌼خوشا راهی که پایانش تو باشی 🌼خوشا چشمی که رخسار تو بیند🌼حوشا ملکی که سلطانش تو باشی)●خدایا دردم با صبرم نمیخواند یا دردم را تنام کن یا صبرم‌را زیاد کن بدهکار قلبم شده ام.😔💔🙏●خدایا تنها امیدم تویی و بهت اطمینان‌دارم😊         
1718