1600
1609
عنوان

حالتو وصف کن با ی تیکه ازآهنگ

311 بازدید | 57 پست

وقتی برات نخوادخدا

پشت هم میاد دروبلا

پیش قدرتش چونوچرا فایده نداره...

واقعا حکایت زندگی منه خداواسم نمیخواد کل زندگیم واسم غمه خیلی روزای سختیه خیلی...

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید؟

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

1522

تنهای تنهام میخوان ببازم

بشکن همرو بازم میسازم

👈دوتا جوجهعاشق همدیگه می شنهمش با هم بودن.اما وقتی بزرگ می شن هر دو تا خروس می شن ! 👉  نکته ی اخلاقی : تا وقتی جوجه ای عاشق نشو    
8
1601

من عاشقتمممم تاابد

کووورشود چشمممم بد

از تو و دنیااااای من و توووووو😍😍😍😍

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب جوجه تودلم باش😍🙏دخترممامان داره برای لمس دستای کوچولوت لحظه شماری میکنه وجودم😍😍

ریه هام پره سربه ولی سرم پره ایده

چیزایی که واسه همه بده به من انگیزه میده

شبیمو نا حالا کسی توی زندگیش ندیده

کی مثل من بد روزگار و بجون خریده😎

I am everything I could ever need; I'm my own lover, family, friend, a shoulder to cry on, the only person I could rely and trust, I am strong, honest, powerful. I AM EVERYTHING 🌞💥🌼🌻

من به دنیاومدم دنیا به من نیومده 😑😐

البته این واسه الان نیست امشب فقط این میاد تو ذهنم این شبی که میگن شب نیست اگه شبه مث هرشب نیست هیچ شبی مث امشب نیست از دست دوستان قاطی کردم 😂

تنها عشق زندگیم که دلیل امید به زندگیمه ‌که بخاطرش هنوزم نفس میکشم و از پا نمیفتم مامانمه قربونش بشم خدایا از عمرم کم کن به عمر مامانم اضافه کن واسه سلامتیش اگه دوست داشتی یه صلوات بفرس  ❤❤بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.تو تاپیکایی که موضوع عمومی هست میتونید ریپلای کنید تا بدون توهین تبادل نظر کنیم ولی وقتی موضوع شخصی استارتر هست و من نظری دادم  حق ریپلای نداری چه برسه به ریپلای توهین و فحش ...اگه ریپلای توهین  کردی بعد خوندن امضام پس یه احمقی و من بیشتر از یه بار جواب یه احمقو نمیدم😌
1611