2726

یعنی واقعا بعضیا منتظرن ببینن کی چیکار کرد اونام انجام بدم بعد ک بهشون میگی ععع فلان چیزت یا فلان کارت عین مال منه بعد میگن ارهههه من بهت گفتم تو انجام دادی یادتهههه😥😥😥😥😥😥

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فلان کارو فلان چیزو واس شخص شما افریدن؟

نه اما اگه ابداع خودم باشه بعد طرف بیاد بگه خودم اونموقع گفتمت انجام بده حالا من دارم انجام میدم واقعا ادم بهش بر میخوره

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

منم بدم‌میاد جاری من از مدل مبل رنگ خونه و گلدوناشو  و فرششو سبک من خریده خدایی حرص در بیاره .من نمیگم نخره میگم چرا لبه قول شما سبک خودشو پیاده نمیکنه چرا دقیقا کار منو میکنه.تازه جالبه اصلا هم به روی خودش نمیاره که داره اینکارو میکنه و حتی دیگرانو مسخره میکنه که ازش تقلید میکنن😶

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

الان دیگه هزارتا ایده تو اینستا هست از کجا معلوم از اونجا الگو برداری نکرده باشن

بعدم همه ایده ها مخصوص مغز شما نیست

خیلی از ادمها هستن که فکر وسلیقشون مثل شماست 

فقط شاید اون ایده یه هفته زودتر به ذهن شما اومده😁

واااا خب حالا چی میشه مثلاااا؟ بعضیا انگار خودشون لباس  و مانتو و روسری رو دوختن و چاپ کردن که بقیه نباید از اون بخرن و بپوشن.من ازین حرف خوشم نمیاد. جاریه خل و چل من اینجوری بود. فاز توهم می گرفتش. شمارو که نمیگم. تاپیکت منو یاد اون انداخت. همه ام بهش می خندیدن. البته نمیدونم توام لباس رو گفتی یا ایده های خلاقانه واقعا

2706