1542
1541

یعنی واقعا بعضیا منتظرن ببینن کی چیکار کرد اونام انجام بدم بعد ک بهشون میگی ععع فلان چیزت یا فلان کارت عین مال منه بعد میگن ارهههه من بهت گفتم تو انجام دادی یادتهههه😥😥😥😥😥😥

مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه😐

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
فلان کارو فلان چیزو واس شخص شما افریدن؟

نه اما اگه ابداع خودم باشه بعد طرف بیاد بگه خودم اونموقع گفتمت انجام بده حالا من دارم انجام میدم واقعا ادم بهش بر میخوره

مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه😐

دقیقااامنم هر کاااری میکنم دونفر هستن عینه همونو انجام میدن یا لفظشوو میام ک میخوام اینکاروو کنم فرداش میبینم از من جلوتر اون کارو کردن وااقعا چرااا:/

بعد از خدا قبله ام همسرمه ❤  
8

منم بدم‌میاد جاری من از مدل مبل رنگ خونه و گلدوناشو  و فرششو سبک من خریده خدایی حرص در بیاره .من نمیگم نخره میگم چرا لبه قول شما سبک خودشو پیاده نمیکنه چرا دقیقا کار منو میکنه.تازه جالبه اصلا هم به روی خودش نمیاره که داره اینکارو میکنه و حتی دیگرانو مسخره میکنه که ازش تقلید میکنن😶

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

الان دیگه هزارتا ایده تو اینستا هست از کجا معلوم از اونجا الگو برداری نکرده باشن

بعدم همه ایده ها مخصوص مغز شما نیست

خیلی از ادمها هستن که فکر وسلیقشون مثل شماست 

فقط شاید اون ایده یه هفته زودتر به ذهن شما اومده😁

یه دختر 👸که عاشق نم نم بارون☔☁وقهوه ترکه☕

واااا خب حالا چی میشه مثلاااا؟ بعضیا انگار خودشون لباس  و مانتو و روسری رو دوختن و چاپ کردن که بقیه نباید از اون بخرن و بپوشن.من ازین حرف خوشم نمیاد. جاریه خل و چل من اینجوری بود. فاز توهم می گرفتش. شمارو که نمیگم. تاپیکت منو یاد اون انداخت. همه ام بهش می خندیدن. البته نمیدونم توام لباس رو گفتی یا ایده های خلاقانه واقعا

1563
ببخشیدا ولی به ادمایی متل شمامیگن تنگ نظر

اخه یسریا مثل نقی معمولی میمونن

یه قسمتش بود ارسطو میخواست کت شلوار بخره نقی گفت زشته بعد خودش همونو خرید

یسری ادما همینن

مادرشوهر من تا یچیز میخرم کلی عیب میزاره

بعد فرداش عین همون 

همون رنگو میره میخره

خدایی زشته اینکار

گاهی هم به خودت سر بزن!حالِ چشمهایت را بپرس و دستی به سر و روی احساست بکش؛رو به روی آیینه بایست و تمام تنهایی ات را محکم در آغوش بگیر وَ با صدای بلند به خودت بگو که "تو" تنها داراییِ من هستی؛بگو که با همه ی کاستی های جسمی و روحی ، تو را بی بهانه و عاشقانه دوست دارم!برای خودت وقت بگذار ، با مهربانی دستت را بگیر و به هوای آزاد ببر . نگذار احساس تنهایی کنی ، نگذار ابرهای سیاه، چشمهایت را از پا دربیاورد...مطمئن باش.هرگز کسی دلسوزتر از تو ،نسبت به تو پیدا نخواهد شد!
اتفاقا من دوس دارم یعنی الگو بودم برا بقیه

منم بدم نمیاد اما مثلا یه لباس برا دخترم میخرم نشون یه شخص خاص میدم بعد سری بعد دقیقا همون تن دخترشه یا یه تولد یا سالگرد میگیرم یه کار خاصی توش انجام میدم همونو انجام میدن تازه جلو همه میگن اونموق ما به (اسمم)گفتم انجام بده حالا خودم انجام دادم جوری وانمود میکنه انگار من تقلید کردم

الان دیگه هزارتا ایده تو اینستا هست از کجا معلوم از اونجا الگو برداری نکرده باشن بعدم همه ایده ها م ...

عزیزم بالا رو بخون جواب دادم منظورمو

1579