2410
2553
عنوان

خوشبختي رو تو چي ميبيني؟

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یه خونه ۲۰۰ متری ۳ خوابه داشته باشیم یه اتاق بزرگ برای کتابخونه هم داشته باشیم. ،با دوتا بچه.یه شاسی بلندم داشته باشیم تعطیلات بریم مسافرت.😎

یه دفتر وکالتم داشته باشم و وکیل به نامی بشم.شوهرمم رئیس همین شرکتی بشه که الآن کارمندشه.

فعلا اینا آرزومه.خوشبختی یعنی بدونی با عشقت که همسرته به همه آرزوهات میرسی.

2714
یه خونه ۲۰۰ متری ۳ خوابه داشته باشیم یه اتاق بزرگ برای کتابخونه هم داشته باشیم. ،با دوتا بچه.یه شاسی ...

الهي بگردم چقدر قشنگ بود جمله اخرتون

خدا هميشه حفظتون كنه براي هم

خوشبختی یعنی دیدن چیزای کوچیک

اینکه بتونی هر لحظه از اون چیزی که هستی لذت ببری و چشمت دنبال نداشته ها نباشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

خوشبختی اینکه خودم سلامتیم را بدست بیارم 

پدرم سلامتیش را بدست بیاره و اینکه خودم و خانوادم سلامت باشیم و یه پولی هم داشته باشیم که به دهنمون برسه 

خدایا میدونم میدی امیدم تویی و تنها کسم تویی

●کاربری قبلیم ترکید برای بحث ب ن ز ی ن میدونستم میترکه ولی حرفموزدم.●دردی دارم مدت طولانیست که فقط درمانگرش خداوند هست ممنون میشم برام دعا کنید🙏😔💔(درد=بیماری) ●اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم،اینک فقط خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به به شوری چشم اعتقادی نداشتم.😔💔 ●کاشکی تو زندگیم هیچوقت هیچیزی را اینقدر بزرگ نمی کردم ،چون وقتی بزرگ کردم شد قسمتی از زندگیم و کوچک کردنش کار غیرممکنی شد 😔💔●(🌼خوشا دردی که درمانش تو باشی🌼خوشا راهی که پایانش تو باشی 🌼خوشا چشمی که رخسار تو بیند🌼حوشا ملکی که سلطانش تو باشی)●خدایا دردم با صبرم نمیخواند یا دردم را تنام کن یا صبرم‌را زیاد کن بدهکار قلبم شده ام.😔💔🙏●خدایا تنها امیدم تویی و بهت اطمینان‌دارم😊         
2706