2703
2553
عنوان

سرماخوردگي و گلو درد در بارداري

2806 بازدید | 9 پست

الان تو بيست و شش هفتگي هستم تقريبا شش روزه گلو درد شديد دارم ،سرفه شديد كه چرك گلوم سبز شده بود رفتم دكتر واسم سرم نوشت تو سرمم يه آمپي سيلين ريخت آموكسي ٢٥٠ هم هر هشت ساعت داد ولي الان دبگه چرك از گلوم نمياد ولي همچنان گلو درد شديد دارم احساس ميكنم گلو دردم پايين تَر كل گلومو ريه هم سنگينه انگار يه چيزي تو گلو گير كرده ،تَر خدا هركي هر تجربه اي داره بگه من انجام بدم بهتر بشم ديگه واقعا امانمو بريده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ميترسم ليمو سرفمو تشديد كنه  ممكنه زده باشه به ريه م ؟؟خيلي ميترسم واسه بچم

برو دوباره حتمادکتر مایعات گرم زیاد بخور ویتامین ث قرقره اب نمک منم گلو دردم از دیروز رفتم دکتر سفکسیم داد

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2456

عزیزم منم باردارم توو ماه هفتم هستم آنفولانزا گرفتم بخاطر بچه توو شکمم نرفتم دکتر دارو بخورم نکنه واسه بچه م بد باشه

غافل از اینکه آنفولانزا دارم دکتر بهم گفت

گفت باید بستری بشی باز ترسیدم نشدم دارو هم نخوردم

رفته رفته حالم اونقد بد شد که نفسم بالا نمیومد مجبور شدم رفتم دکتر بستریم کردن از آنفولانزا ذات الریه هم گرفتم

پس زود برو دکتر

عزیزم منم باردارم توو ماه هفتم هستم آنفولانزا گرفتم بخاطر بچه توو شکمم نرفتم دکتر دارو بخورم نکنه وا ...

وإلا الان رفتم اومدم ،گفت هيچي تو گلوت نيست كه بگيم آنفولانزاس،يه دكتر خيلي جوون بود شانس من ،گفت سرما خوردگيه،همون سفيكسيم داد بهم .نميدونم وإلا چيكار كنم ،ميشه علائمتو بگي

وإلا الان رفتم اومدم ،گفت هيچي تو گلوت نيست كه بگيم آنفولانزاس،يه دكتر خيلي جوون بود شانس من ،گفت سر ...

خداروشکر اگه آنفولانزا بود میگفت

علائم من خستگی استخوان درد گلو درد تب گوش درد و اینا بود

خداروشکر اگه آنفولانزا بود میگفت علائم من خستگی استخوان درد گلو درد تب گوش درد و اینا بود

نه من فقط گلو درد شديد دارم و گرفتگي بيني و ،ولي تب ندارم ،بدن دردم ندارم 

2714