2726

مادرم رفته دکتر واسش یه آمپول زدن الان جاش یه هفته ورم شدید کرده وامشبم تب ولرز داشت بنده خدا تنها هم هست کسی نیست بهش رسیدگی کنه میگن بعد جراحی هم مراقبت زیاد میخواد، هیچکس راهی دیگه بغیر جراحی بلد نیست واسش ناراحتم تمام عمرش درد کشیده اینم شده یه مصیبت واسش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میگه هرشب میزارم بدتر شده

خواهر من خیلی قدیم دیکلوفناک زد. حساسیت داد جاش روی باسنش انگار سوخته بود بعد از یک مدت سفت شد مثل کیست . جراحی اش کرد و بعد هفت هشت سال باز عود کرد دوباره دراورد. من خودم هم جای آمپولم ابسه کرد دکترم گفت بیا تخلیه کنم ترسیدم نرفتم به مرور خوب شد ولی در حد تب و لرز کردن نبود مال من 

جراحی هم مکافات داره فرض کن هر روز باید پانسمان حفره ی آبسه رو تا بیست روز الی دو ماه عوض کنن و با آب اکسیژنه زهمو شست و شو بدن که حفره از پایین پر شه بیاد بالا

شستنش با آب اکسیژنه خیلی در آوره

خو واس چند روز برو پیشش گناه داره طفلک الان بهت نیاز داره

دوتا بچه کوچیک وفوق اولاده چسبناک دارم اصلا نمیزارن بیرون هم برم گفتم بیام گفت این مریضی اومده بچه هات مریض میشن، گفتم شاید یه داروی پمادی چیزی باشه توخونه خوب شه آخه بیمارستانم مراقبت میخواد

2706