1874
1955
عنوان

خانما کی بیداره بیاین اینجا

120 بازدید | 12 پست

بچه ها شما هم تو مجردی با شنیدن اسم خواستگار ترس برتون میداشت چرا تا اسم خواستگار میاد یا کسی زنگ میزنه میفهمم خواستگاره آنچنان اضطراب و دلشوره میگیرم حالم بد میشه خودمم میدونم بیهوده ولی دست خودم نیست

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

1983

بله، برای من دلیلش ترس از ازدواج  وعدم اعتمادبه نفس بود

ممنون میشم برای شادی روح پدربزرگ ومادربزرگم صلواتی بفرستید هرروزتون به شادی وآرامش 😘                                                        دل نگرانی ام بابت تاخیر تونیست می دانم بالاخره می آیی،دلم شورمی زندبرای خودم.!برای ثانیه ای که قرارمی شود بیایی ومن هنوزباتوقرن هافاصله دارم...؟اللهم عجل لولیک الفرج❤                     (آرزوی قشنگِ من...)

واسه همین من با اومدن هر خواستگاری مخالفت میکردم

خیلی فرهنگ غلطیه بنظرم

پر از استرس

همه فوکوس روی تو

با دوس پسرت ازدواج کنی استرسش کمتره😁

من پای بدی های خودم می مانم...🖋
1984

اون اضطراب واسترس هنوزم همراهم هست منتهی تو شرایط ومسائل دیگه ای خودش نشون میده بایددنبال درمان اضطراب باشید وگرنه خدایی نکرده خیلی ضربه می خورید من خیلی آسیب دیدم

ممنون میشم برای شادی روح پدربزرگ ومادربزرگم صلواتی بفرستید هرروزتون به شادی وآرامش 😘                                                        دل نگرانی ام بابت تاخیر تونیست می دانم بالاخره می آیی،دلم شورمی زندبرای خودم.!برای ثانیه ای که قرارمی شود بیایی ومن هنوزباتوقرن هافاصله دارم...؟اللهم عجل لولیک الفرج❤                     (آرزوی قشنگِ من...)

دایی مادرم دکتر دندان پزشکه الان خیلی معروفه.... خاک برسرم ۱۹ سالم بود پسرش ازم خوشش اومد بهم گفت من انقدر گریه کردم یادمه تب لرز کردم یه موقع مادرم منو نده .... الان با خودم میگم خاک برسرت نهایت نامزد میموندی چندسال چه قدر پَپِ بودم