1662
1605
عنوان

کاغذ دیواری+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 50 پست

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

طرحش شلوغ ورنگ تیرس اگه میشه عوض کن خواهرم ۳سال پیش کاغذ رنگ نباتی براقه گل برجسته اکلیلی زدخیلی خوش ...

آره منم همین مدل طرح پسندیدم حوصله کثیف کاریشو نداشتم اما الان دیگه خودمم تحملشو ندارم

1660
دقیقا نمیدونم این چی بود جاریم گرفت بود به وسیله های خودشم آخه نمیخوره

اون موقع تو فکر پیژامه بابابزرگ بوده 😐

غمگینم همانند پرنده ای که به دانه های روی تله خیره شده و به این فکر میکند که چگونه بمیرد ؟ گرسنه و آزاد یا سیر و اسیر 
طرحش شلوغه چرا دوس نداشتی بری واحدی که جاریت توش بوده؟

چون آدم حسودیه و اینکه هنوز چشمش رو اون خونست درصورتی که انقدر بدهی بالا آوردن رفتن اما میگن بخاطر ما بیرونشون کردن در صورتی اینکه ۳ سال قبل از عروسیه ما رفته بودن بعد کلی حرف و حدیث درست کرد اما پدر شوهرم اینو کلا داد به ما و گفت این همه واحد بخوان بیانن من دیگه نمیتونم جور بدهی هاشونو بکشم باید بهم اجاره و پول پیش بدن

1665
بکن بره اثرات جاریو کم کن

تازه خودشو کلی هم صاحب نظر و معمار داخلی میدونه انقدر هم مادرشوهرم اینا از سلیقش میگن که نگو بعد من فقط یه نمونه از سلیقشو گذاشتم ملت دل پیچه گرفتن😂

چون آدم حسودیه و اینکه هنوز چشمش رو اون خونست درصورتی که انقدر بدهی بالا آوردن رفتن اما میگن بخاطر م ...

امان از جاری حسود

خب به شما یه واحد دیگه میدادن؟؟

این نزدیک خونه پدرشوهرت ایناس درسته؟

کجاست جای رسیدن و پهن کردن یک فرش و بیخیال نشستن..!؟🙄
دم پدرشوهرت گرم. پدرشوهر من حتی یک ریال کمکمون نمیکنه زودتر بریم سر زندگیمون.خونه که پیشکش.دارم ازش ...

عزیزم میدونم چی میگی واقعا تو این اوضاع هیچ جوونی نمیتونه بدون پشتوانه زندگیشو بسازه خدا بگم این پدر مادرا رو چیکار کنه که زندگی دو جوونو تو فشار میزارن

امان از جاری حسود خب به شما یه واحد دیگه میدادن؟؟ این نزدیک خونه پدرشوهرت ایناس درسته؟

بله تو همون ساختمون...پدر شوهرم همه رو تمدید کرده بود من و شوهرم یهو گفتیم میخوایم عروسی بگیریم تا گرون تر از این نشده فقط این واحد تمدیدش ۱۰ آذر بود که ما ۲۹ عروسی گرفتیم ولی عوضی پدرشوهرمو سکته داد تا خالی کنه

بله تو همون ساختمون...پدر شوهرم همه رو تمدید کرده بود من و شوهرم یهو گفتیم میخوایم عروسی بگیریم تا گ ...

انشالله بسلامتی

حالا کاغذ دیواریارو عوض کن درست میشه

کجاست جای رسیدن و پهن کردن یک فرش و بیخیال نشستن..!؟🙄
1645